Tek Kompleksi Kika 2, Shitet Apartamenti 2+1

Tek Kika 2, Shitet Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial elitar në Tiranë. Shumë pranë liqenit artificial dhe qendrës së Tiranës. Lehtësisht i aksesueshëm nga të dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. Siperfaqja e Apartsmentit eshte 113 m2 dhe 100m2 neto ku Apartamenti është i projekturar për 2+1(aktualisht i konvertuar në 1+1 por lehtësishti konvertueshëm sërish në 2+1), 2 tualete, garderobë të veçantë si dhe ballkon të përbashkët me ambientin e ndenjes dhe dhomës së gjumit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Cmimi: 131900 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion kontaktoni agjentin Klodin: 0675088804.

Kërko Prona

Agjentët Tanë

Vlerësime

Ç'fare thonë klientët tanë

Përmes kësaj zyre bleva një apartament me çmim të pabesueshëm dhe e rishita për nje fitim të konsiderueshëm.

Mezi pres të më ofrojnë Okazionin e ri.

Blerand Çami

Klientë të kënaqur

Skuadra e Mei Realty ndoqi me durim çdo hap të procesit që nga prezantimi i apartamentit e deri tek disbursimi i kredisë dhe kalimi i pronësisë. Realisht më të mirët në treg.

Erald&Ina

Klientë të kënaqur

Desideravo ringraziare il Staff d Mei Realty Don Bosko, in particolare Gledius, per la professionalità e la precisione con cui mi avete seguito nella ricerca della mia casa di Tirana. Sono molto contento del risultato e credo che i soldi spesi per il vostro intervento siano stati soldi spesi bene. L'Agensia e Gledi siete riusciti a farmi sentire a mio agio, sicuro che - per gli aspetti legati alla casa e le altre questioni associate al mio trasferimento a Tirana - avrei sempre trovato la giusta risposta. Continuate così. Non esiterò a farvi buona pubblicità .


Antonio Cuda

Studio Tributario e Societario