Rr. Peti, prane Liqenit te Thate, Shitet Super Apartament 2+1.

Shitet Super Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate. Apartament me nje siperfaqe 123m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, ku njera dhome eshte me nje tualet me dritare me jakuzi, 1 verande prej 25m2. Eshte i shtruar ne parket, me termo-hidroizolim, totalisht i mobiluar ne menyre luksoze, me dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti disponon para tij nje toke prej 90m2 te shfrytezueshme ne funksion te tij. Mundesi parkimi. Cmimi: 190000 Euro Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Sidrit Carciu ne numrin e telefonit: +355674052735

Kërko Prona

Agjentët Tanë

Ardit Ymaj

Agjent

Bjorn Lika

Agjent

Elion Tira

Agjent

Eni Kopali

Agjent

Gerti Sono

Agjent

Vlerësime

Ç'fare thonë klientët tanë

Përmes kësaj zyre bleva një apartament me çmim të pabesueshëm dhe e rishita për nje fitim të konsiderueshëm.

Mezi pres të më ofrojnë Okazionin e ri.

Blerand Çami

Klientë të kënaqur

Skuadra e Mei Realty ndoqi me durim çdo hap të procesit që nga prezantimi i apartamentit e deri tek disbursimi i kredisë dhe kalimi i pronësisë. Realisht më të mirët në treg.

Erald&Ina

Klientë të kënaqur