Visard Koleci

Visard Koleci
Visard Koleci

Realtor

+355675088807

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1 ME 76M KOPESHT, LIQENI I THATE SHITET APARTAMENT 2+1 ME 76M KOPESHT, LIQENI I THATE

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 ME 76M KOPESHT, LIQENI I THATE

Shitet apartament 2+1 i cili zoteron edhe 76 m2 kopesht (toke). Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri ne ndertim. Organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe kopesht. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 3+1 ME SUPER CMIM, NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT. SHITET APARTAMENT 3+1 ME SUPER CMIM, NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

sale

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1 ME SUPER CMIM, NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

Shitet apartament 3+1 ne nje ndertim te ri ne fillim te Fushes se Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine dhe ballkon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri me dritare. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi Jug-Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PEDIATRISE QSUT. SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PEDIATRISE QSUT.

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PEDIATRISE QSUT.

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit prane Qsut. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim ne nje kompleks te ri. Organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

97,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FARMACIA 10. SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FARMACIA 10.

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FARMACIA 10.

Shitet apartament 2+1 tek Farmacia 10 ne nje nga Komplekset me cilesore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri ne ndertim. Eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi perfekt Juglindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK FUSHA E AVIACIONTI, NE NDERTIM SHITET APARTAMENT 3+1 TEK FUSHA E AVIACIONTI, NE NDERTIM

sale

88.6 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK FUSHA E AVIACIONTI, NE NDERTIM

Shitet apartament 3+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 ne nje pallat ne ndertim. Organizohet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet me dritare, 2 ballkone. Zona eshte mjaft e preferuar. Kubatura e rregullt dhe orientimi Jug. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT, NE NDERTIM. SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT, NE NDERTIM.

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT, NE NDERTIM.

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit ne nje kompleks te ri ne nje kompleks te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet me dritare, ballkon. Orientimi nga ana e fushes Veri-Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT

sale

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT

Shitet apartament 1+1 pjeserisht i mobiluar ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i sapo restauruar, me punime shume cilesore, sistem hidraulik dhe elektrik teresisht te ri, laminat, dritare dopio xham. Eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, pamje shume e kendshme. Kubature e rregullt dhe orientim Perendim. Zona eshte shume e kerkuar, prane Lulishtes se Komunes se Parisit, me akses dhe facilitetet. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT

sale

48 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PJESERISHT I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT

Shitet apartament 1+1 pjeserisht i mobiluar ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i sapo restauruar, me punime shume cilesore, sistem hidraulik dhe elektrik teresisht te ri, laminat, dritare dopio xham. Eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, pamje shume e kendshme. Kubature e rregullt dhe orientim Veri-Lindje. Zona eshte shume e kerkuar, prane Lulishtes se Komunes se Parisit, me akses dhe facilitetet. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER HOTEL MONDIAL, 21 DHJETORI JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER HOTEL MONDIAL, 21 DHJETORI

rent

55 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER HOTEL MONDIAL, 21 DHJETORI

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne Rrugen Kongresi i Lushnjes, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne sallon ke kuzhine te vecuar, dhome gjumi, korridor, tualet me dritare. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 TIRANA E RE, PRANE SHKOLLES BESNIK SYKJA, PJESERISHT I MOBILUAR SHITET APARTAMENT 2+1 TIRANA E RE, PRANE SHKOLLES BESNIK SYKJA, PJESERISHT I MOBILUAR

sale

82 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TIRANA E RE, PRANE SHKOLLES BESNIK SYKJA, PJESERISHT I MOBILUAR

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Tiranes se Re prane shkolles Besnik Sykja. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine ne vete, korridor te bollshem, tualet me dritare dhe ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi eshte Lindje-Perendim, kubatura shume e rregullt. Zona eshte mjaft e preferuar me akses, facilitete dhe e qete per te banuar. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume infromacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (I Pershtatur) I MOBILUAR, KOMPLEKSI VIZION PLUS. JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (I Pershtatur) I MOBILUAR, KOMPLEKSI VIZION PLUS.

rent

67 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (I Pershtatur) I MOBILUAR, KOMPLEKSI VIZION PLUS.

Jepet me qira apartament 2+1 i modifikuar totalisht i mobiluar tek Kompleksi Vizion Plus. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te me Orientim Lindje. Modifikimi eshte bere me Gips, dhe eshte lehtesisht i cmontueshem. Kubatura eshte perfekte. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon te kendshem me kuzhine, korridor hyres, ballkon te bollshem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

sale

51 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

Ne Bllok shitet Apartament 1+1 perfekt per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate (jo i fundit) te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje ku eshte vendosur tavolina e ngrenies, kuzhina e vecuar, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte sapo rikonstruktuar me parket te ri, vetratat dopio xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te bera nga e para, mobilim i ri dhe cilesor. Orientimi i apartamentit eshte Jug dhe kubatura shume e rregullt. Zona ofron te gjitha facilitetet dhe nje nga zonat me kerkese te larte per qera. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

98,000 €