Visard Koleci

Visard Koleci
Visard Koleci

Realtor

+355675088807

Na Kontaktoni

Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se. Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se.

sale

97 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se.

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim prane QTU-se. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 96.9m2, 98.6m2, 88.1m2, 98.6m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

58,000 €
SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim ne Porcelan. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 99.8m2, 82.5m2, 82m2, 113.8m2 dhe 103.5m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Cmimi sipas kerkeses
Shitet Apartament  1+1 ne Porcelan. Shitet Apartament  1+1 ne Porcelan.

sale

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan.

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne katin e pare, organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon. Kubatura eshte shume e e rregullt. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807.

Cmimi sipas kerkeses
SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT

Shiten apartamente 2+1 tek ndertimi i ri i Rezidences Turidu tek Fusha e Aviacionit. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit. Ne ndryshim nga seksioni i pare i ndertuar ky seksion ka mundesine per te zgjedhur apartamente me pamje te lire nga fusha dhe orientim te paster nga jugu pa patur friken se ne nje te ardhme do te ndertohen pallate perpara. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Cmimi sipas kerkeses
Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit

Shiten apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacioni, Rezidenca Turdiu. Apartamenti organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamentet jane 83.2m2, 82.4m2 dhe 71.2m2. Kubatura eshte shume e e rregullt dhe orientimi Jug-Perendim, Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO!

rent

1000 m2

Dhoma Gjumi

12 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO!

Jepet me qira ambient komercial ne Don Bosko ne location te preferuar. Ambienti organizohet ne 4 open space te medhenj, 9 dhoma me te vogla, verande, ballkone, 12 tualete. Ambientet jane shume te rregullta dhe me kapacitet akomodues rreth 200 punonjes. Dy anet jane me fasade xhami. 2 hyrje, nje hyrje ekstra e dedikuar, shkalle emergjence, mundesi parkimi, 33 m ne katin 0 e pershtatshme per recepsion. Nje dhome teknike ne katin -1 e pershatur per gjeneratore. Mundesi shume e mire per zhvillimin e bisneseve si call center, qender kursesh, shkolle, klinika te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA KAPANON TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK JEPET ME QIRA KAPANON TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK

rent

700 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QIRA KAPANON TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK

Jepet me qira kapanon tek Tirana Industrial Park. Kapanoni ka nje siperfaqe 700 m2, me lartesi 8m, dhe me mundesi parkimi. TIP ndodhet ne afersi te mbikalimit te Rinasit, ne rrugën dytësore përgjatë Autostradës Tiranë-Durrës,e cila është një arterie kryqëzimi destinacionesh shumë të rëndësishme, si Porti i Durrësit, Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit, Rruga e Kombit drejt Kosovës, si dhe drejt Maqedonisë së Veriut nëpërmjet aksit rrugor Tiranë-Elbasan. TIP ka gjithashtu një pozicion strategjik për biznesin, me një rreze të shkurtër, shërbimesh, pagesash dhe doganash të cilat i përkasin logjistikës. Ky Park Industrial dhe Logjistik, shtrihet në një siperfaqe prej rreth 136 ha, duke shërbyer si një hapësirë e gjerë dhe e dedikuar njësive të mëdha, në këtë rast kapanoneve industriale dhe logjistike, të cilat pjesën ballore të tyre e kanë të mirë-projektuar për të funksionuar si zyra apo hapësira ekspozimi (showroom). Sipërfaqja totale e Tirana Industrial Park është 76.000m². Njësitë, pra Kapanonet mund të shërbejnë për magazinim dhe ekspozim apo shitje si dhe prodhim i industrive të lehta (fazon ose tekstile). Cmimi i qirase eshte 3500 euro ( neto)/muaj. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

3,500 €
OKAZION! SHITET 2+1 TEK GRAND GALLERY YZBERISHT OKAZION! SHITET 2+1 TEK GRAND GALLERY YZBERISHT

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

OKAZION! SHITET 2+1 TEK GRAND GALLERY YZBERISHT

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Yzberishtit. Apartmaenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne perfundim te punimeve. Organizohet ne sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, ballkon. Planimetria eshte perfekte dhe orientimi Perendim. Cilesia e ndertimit eshte shume e larte, dhe kompleksi eshte i organizuar ne 2 kate qender biznesi dhe pjesa lart per banim. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE. OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE.

sale

154 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE.

Shitet apartment 3+1 tek Liqeni i thate ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet ne dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, 2 dhoma te vogla per dhome kepucesh, hekurosje, ballkon gjatesor qe pershkruan te gjitha dhomat. Zona eshte shume e preferuar dhe ne zhvillim intensiv. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA FUTURE HOME, ASTIR. SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA FUTURE HOME, ASTIR.

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA FUTURE HOME, ASTIR.

Shitet apartament 2+1 ne Astir buze rruges kryesore, Rezidenca Future Home. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor. Kubatura eshte shume e rregullt, orientimi Veri-Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visadin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA RELUX, LINZE SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA RELUX, LINZE

sale

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 REZIDENCA RELUX, LINZE

Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me te mira ne periferine e Tiranes, rezidenca RELUX. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-et. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 tualete, ballkon, korridor hyres. Kubatura eshte shume e rregullt. Apartamenti eshte ne faye suvatimesh. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

83,000 €
Shitet Apartament 2+1, tek Rruga Margarita Tutulani Shitet Apartament 2+1, tek Rruga Margarita Tutulani

sale

73 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Apartament 2+1, tek Rruga Margarita Tutulani

Shitet apartament 2+1 tek rruga Margarita Tutulani, apartamenti ndodhet ne katin e pare banim. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku te ofron lehtesira per nje jete sa me komode. Apartamenti eshte i pershtatshem per banim por edhe per investim, orientimi eshte Veri-Perendim. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni visardin ne numrin +355675088807