Visard Koleci

Visard Koleci
Visard Koleci

Realtor

+355675088807

Contact Us

JEPET ME QIRA 1+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO JEPET ME QIRA 1+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA 1+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO

Jepet me qira 1+1 i mobiluar ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et ne nje pallat te ri me ashensor. eshte i mobiluar dhe i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tualet. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET 2+1+KUZHINE E PERSHTATSHME PER ZYRE, STACIONI I TRENIT. SHITET 2+1+KUZHINE E PERSHTATSHME PER ZYRE, STACIONI I TRENIT.

sale

90 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET 2+1+KUZHINE E PERSHTATSHME PER ZYRE, STACIONI I TRENIT.

Shitet apartament 2+1+ kuzhine ne vete tek Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, i treti nga toka. Eshte i pershtatshem per zyre, dhe si i tille eshte dhene me qira gjithnje. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, korridor, 2 tualete, kuzhine ne vete dhe ballkone te bollshme. Orientimi eshte nga Perendimi. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne Don Bosko

rent

68 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne Don Bosko

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Eshte teresisht i mobiluar. Organizohet ne 1 sallon, dhome gjumi, tualet. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO. SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO.

sale

64.8 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO.

Shitet apartament spacioz 1+1 tek Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ne zonen e TIranes. Eshte i pozicionuar ne katin e 4-et me orientim nga Lindja. Eshte i organizuar ne 1 sallon te bollshem me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, korridori shperndares dhe ballkon. Ndertesa eshte me fasade te ventiluar cka i shton vlere ne treg. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

85 m2

Bedroom

1 Bathroom

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 2+1

Ne Don Bosko jepet me qira apartament 2+1 .Apartamenti organizohet si me poshte: sallon, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te nje pallati te ri. Per me shum informacion kontaktoni Visardin ne numrin e telefonit +355675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJES. SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJES.

sale

91.6 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJES.

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te reja ne zonat e tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 21 ne ndertesen prej 24 kate. 4 katet e para te ndertimit jane qender biznesi. Kompleksi ka edhe 4 kate parkim nentokesor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. nje vecori e ketij komplesksi nga vete emri qendron tek ballkonet e gjelberuara. Apartamenti ne fjale ka 3 m2 siperfaqe te gjelbert. Orientimi eshte nga lindja me nje pamje te qarte nga Mali i Dajtit. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO. SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO.

sale

104 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO.

Shitet apartament 2+1 tek Fiori di Bosco, nje nder komplekset me te kerkuara ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim, ne kullen e 3-te me orientim nga Veri- Lindje. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje me kuzhine, 2 tualete, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt .Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne +355675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT. SHITET APARTAMENT 2+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

sale

117 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

Shitet apartament 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja ne zonen e Fushes se Aviacionit ne fund te rruges Artan Lenja. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-et ne nje kompleks shume cilesor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, korridor, ballkon. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT. SHITET APARTAMENT 3+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

sale

119.3 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FILLIM TE FUSHES SE AVIACIONIT.

Shitet apartament 3+1 ne nje nga ndertimet me te reja ne zonen e Fushes se Aviacionit ne fund te rruges Artan Lenja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et ne nje kompleks shume cilesor. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, korridor, ballkon. Ka orientim veri-lindje-jug. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR NE DON BOSKO. JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR NE DON BOSKO.

rent

105 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR NE DON BOSKO.

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar ne Don Bosko ne nje zone shume te preferuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallat te ri. Organizohet ne nje sallon te madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne nje komplekset me cilesor ne Don Bosko buze rruges kryesore. Per me shume inofrmacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA 3+1, LIQENI I THATE JEPET ME QIRA 3+1, LIQENI I THATE

rent

90 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA 3+1, LIQENI I THATE

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i mobiluar pervec njeres dhome te gjumit. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, ballkon, 1 tualet. Zona eshte mjaft e qete dhe me akses. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2. Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2.

rent

115 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2.

Ne Don Bosko jepet me qira apartament. Apartamenti organizohet si me poshte:sallon, dy dhoma gjumi,dy tualete. Ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri me ashensor.Orientimi eshte Jug . Per me teper informacion kontaktoni Visardin ne nr:+355675088807.