Visard Koleci

Visard Koleci
Visard Koleci

Realtor

+355675088807

Contact Us

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21. OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21.

sale

67 m2

Bedroom

1 Bathroom

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21.

Shitet apartament 1+1 tek Mangalem 21. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks shume cilesor ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. I pajisur me certifikate pronesie. Planimetria eshte e rregullt, orientimi eshte Jug-Perendim. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MANGALEM 21. OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MANGALEM 21.

sale

93 m2

Bedroom

1 Bathroom

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MANGALEM 21.

Shitet apartament 2+1 tek Mangalem 21. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks shume cilesor ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Planimetria eshte e rregullt, orientimi eshte Veri-Perendim dhe Veri-Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21. OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21.

sale

51 m2

Bedroom

1 Bathroom

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MANGALEM 21.

Shitet apartament 1+1 tek Mangalem 21. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks shume cilesor ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. I pajisur me certifikate pronesie. Planimetria eshte e rregullt, orientimi eshte Jug-Perendim. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA AVID BULEVARDI I RI. SHITET APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA AVID BULEVARDI I RI.

sale

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA AVID BULEVARDI I RI.

Shitet apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane, tek "Bulevardi Ri". Siperfaqja totale e apartamenit eshte 99.8m2 dhe pozicionohet ne katin e 4. Planimetri perfekte, orientim Jug-Perendim. Ndertim me punime teper cilesore, per nje jetese komode te shtepise suaj. .Apartamenti ndodhet nje nga Rezidencat me cilesore: Hapsira te gjelbrta te konceptuara si zona relaksi per te gjithe familjen.Fasade e termo-izoluar. Cilesi e larte punimesh. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Prane Equos Shitet 12000 M2 Toke. Prane Equos Shitet 12000 M2 Toke.

sale

12000 m2

Bedroom

0 Bathroom

Prane Equos Shitet 12000 M2 Toke.

Prane Equos shitet 12 000 m2 toka. Dispono Dokumentacion te plote hipotekore. Per me shume informacion dhe per te zhvilluar nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontaktoni Visardin ne numrin e telefonit +355675088807.

Price upon request
Ne Petrele Shitet 12000 M2 Toke. Ne Petrele Shitet 12000 M2 Toke.

sale

12000 m2

Bedroom

0 Bathroom

Ne Petrele Shitet 12000 M2 Toke.

Ne Petrele Shitet 12 000 m2 toka. Dispono Dokumentacion te plote hipotekore. Per me shume informacion dhe per te zhvilluar nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontaktoni Visardin ne numrin e telefonit +355675088807.

Price upon request
Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se. Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se.

sale

97 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se.

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim prane QTU-se. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 96.9m2, 98.6m2, 88.1m2, 98.6m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

58,000 €
SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN

sale

83 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim ne Porcelan. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 99.8m2, 82.5m2, 82m2, 113.8m2 dhe 103.5m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Price upon request
Shitet Apartament  1+1 ne Porcelan. Shitet Apartament  1+1 ne Porcelan.

sale

76 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan.

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne katin e pare, organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon. Kubatura eshte shume e e rregullt. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807.

Price upon request
SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT

sale

98 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK GARDEN RESIDENCE TURIDU, FUSHA E AVIACIONIT

Shiten apartamente 2+1 tek ndertimi i ri i Rezidences Turidu tek Fusha e Aviacionit. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit. Ne ndryshim nga seksioni i pare i ndertuar ky seksion ka mundesine per te zgjedhur apartamente me pamje te lire nga fusha dhe orientim te paster nga jugu pa patur friken se ne nje te ardhme do te ndertohen pallate perpara. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Price upon request
Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit

sale

83 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shiten Apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit

Shiten apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacioni, Rezidenca Turdiu. Apartamenti organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamentet jane 83.2m2, 82.4m2 dhe 71.2m2. Kubatura eshte shume e e rregullt dhe orientimi Jug-Perendim, Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807.

Price upon request
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO!

rent

1000 m2

Bedroom

12 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 1000 M NE DON BOSKO!

Jepet me qira ambient komercial ne Don Bosko ne location te preferuar. Ambienti organizohet ne 4 open space te medhenj, 9 dhoma me te vogla, verande, ballkone, 12 tualete. Ambientet jane shume te rregullta dhe me kapacitet akomodues rreth 200 punonjes. Dy anet jane me fasade xhami. 2 hyrje, nje hyrje ekstra e dedikuar, shkalle emergjence, mundesi parkimi, 33 m ne katin 0 e pershtatshme per recepsion. Nje dhome teknike ne katin -1 e pershatur per gjeneratore. Mundesi shume e mire per zhvillimin e bisneseve si call center, qender kursesh, shkolle, klinika te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Price upon request