Visard Koleci

Visard Koleci
Visard Koleci

Realtor

+355675088807

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO

sale

84 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO

Shitet apartament 2+1 tek Fiori di Bosco, nje nder komplekset me te kerkuara ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim, ne kullen e 3-te me orientim nga Lindja. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje me kuzhine, 2 tualete, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi perfekt, nuk ka pallat perballe qe ti bllokoje pamjen nga Mali i Dajtit. Cilesia e punimeve eshte superiore, pallati eshte i veshur me fasade te ventiluar. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, DON BOSKO SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, DON BOSKO

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, DON BOSKO

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat me ashensor buze rruges kryesore. Eshte totalisht i mobiluar. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem me kuzhine, tualet, ballkon. Orientimi eshte perendim, kubatura shume e rregullt. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BOSH PER ZYRA OSE BANIM, 21 DHJETORI. JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BOSH PER ZYRA OSE BANIM, 21 DHJETORI.

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BOSH PER ZYRA OSE BANIM, 21 DHJETORI.

Jepet me qira apartament 2+1 bosh afer Inxhinierise se Ndertimit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 2-te banim, cka e ben mjaft te pershtatshem per zyra. Apartamenti eshte i shtruar teresisht me parket dhe punimet jane shume cilesore. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA 2+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO JEPET ME QIRA 2+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA 2+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne Don Bosko afer Fiori di Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri pa ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon te bollshem, tualet me dritare dhe vaske, ballkon, parahyrje. Eshte i mobiluar, nje pjese e mobilimit eshte i ri. Ne cdo dhome ka kondicionere. Orientimi eshte nga jugu. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bosh, Ne Rrugen E Elbasanit . Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bosh, Ne Rrugen E Elbasanit .

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bosh, Ne Rrugen E Elbasanit .

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallati te pajisur me ashensor . Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me bufe, tualet, ballkon. Eshte i pershtatshem per banim por edhe per zyra. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne numrin e telefonit :+355675088807

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE. SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE.

sale

71 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE.

Shitet apartament 2+1 ne Astir ne nje zone te preferuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt, orientimi nga lindja. Mund te shitet edhe i mobiluar. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

58,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE ASTIR. SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE ASTIR.

sale

95.3 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE ASTIR.

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Unazen e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te bollshme, parahyrje dhe korridor, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, mobiljet jane te perdorura per nje kohe te shkurter. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

73,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO. SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO.

sale

58.9 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO.

Shitet apartament 1+1 tek Fiori di Bosco, me pamje spektakolare nga Mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, ne kullen e 3-te. Eshte i organizuar ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. Kompleksi eshte shume cilesor, orientimi i apartamentit eshte shume i mire nga lindja. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA SUPER DUPLEKS, LIQENI I THATE. JEPET ME QIRA SUPER DUPLEKS, LIQENI I THATE.

rent

142 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA SUPER DUPLEKS, LIQENI I THATE.

Jepet me qira duplex i mobiluar tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et ne nje nga pallatet me cilesore te zones. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndjenje me kuzhine, 2 tualete, shkalle te brendshme, verande te bollshme me pamje fantastike, 2 ballkone. Eshte i shtruar totalisht me parket, sistem kondiconimi ne cdo dhome, kuzhine e mobiluar me pajisje shume cilesore, e veshur me leter murale, tualete me pajisje inkaso dhe cilesi superiore. Pamja dhe qetesia eshte e pakrahasueshme. Per me shume infoermacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

JEPET ME QIRA 2+1+2 TEK STACIONI I TRENIT JEPET ME QIRA 2+1+2 TEK STACIONI I TRENIT

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA 2+1+2 TEK STACIONI I TRENIT

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 11 me ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, korridor shperndares, 2 tualete, ballkon, depo. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne te gjitha dhomat. Vendndodhja eshte perfekte po ashtu edhe kubatura eshte perfekte. Per me shume inforamcion kontaktoni Visardin ne 0675088807

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK MEDRESEJA. SHITET APARTAMENT 2+1, TEK MEDRESEJA.

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK MEDRESEJA.

Shitet apartament 2+1 tek Medreseja, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vitit 2000, pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, tualet me dritare, ballkon te madh. Kubatura eshte shume e rregullt, orientimi eshte nga jugu. Per me shume infromacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

100,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TERESISHT I MOBILUAR, MISTO MAME. SHITET APARTAMENT 2+1 TERESISHT I MOBILUAR, MISTO MAME.

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TERESISHT I MOBILUAR, MISTO MAME.

Shitet apartament teresisht i mobiluar ne pallatin me cilesor ne zonen e Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne kat te 6-te. Eshte i organizaur ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, njeri me dritare. 2 ballkone. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi nga Jug-Perendimi. Eshte i mobiluar shume kendshem, i shtruar teresisht me parket, kondicionim . Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807