Igli Mullaj

Igli Mullaj
Igli Mullaj

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037464

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE RRASHBULL ! JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE RRASHBULL !

rent

2025 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE RRASHBULL !

Vila ndodhet ne zonen e Rrashbullit, e pozicionuar ne nje vend te qete dhe te pershtatshem per banim. Posedon nje siperfaqe trualli prej 2025 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 380 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines , nje tualet dhe nje dhome, kati i dyte perfshin tre dhoma dhe nje tualet. Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE NE ARAPAJ ! JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE NE ARAPAJ !

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE NE ARAPAJ !

Vila ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhetnje zone mjaft te qete dhe te populluar. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Vila eshte e rrethuar me kopesht dhe ofron nje post parkimi. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE 2-KATESHE TEK LAGJIA E RE ! SHITET VILE 2-KATESHE TEK LAGJIA E RE !

sale

2524 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

SHITET VILE 2-KATESHE TEK LAGJIA E RE !

Shitet super vile ne nje nga zonat me te vecanta te Durresit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 345 m2 dhe siperfaqe trualli prej 2524 m2. Eshte e organizuar ne dy kate banimi. Ne katin e pare perfshihet ambienti i ndenjes i shoqeruar me oxhak, kendi i ngrenies, kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi ,dy tualete dhe nje garderob. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verand me pamje nga qyteti. Vila eshte totalisht e arreduar te nje stili modern, me punime gipsi, granit+ parket, sistem kaldaje , sistem alarmi , kamera sigurie etj. Vila eshte e rrethuar me kopesht dhe ambient per barbyque. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA ! SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA !

sale

37 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA !

Ambienti ka nje siperfaqe prej 37 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme dhe i gatshem per pune . Ambienti funksionon si gazionere sepse zona ne te cilen ndodhet ambienti ka kerkesa te larta per kete lloj biznesi , zoteron dokumetacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

37,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET!

sale

58 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET!

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkozetit. Ndodhet ne katin gjashte banim (i fundit) me nje siperfaqe totale prej 57 m2 . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit i cili ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !

rent

300 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !

Jepet me qira ambient biznesi tek ish keneta me nje siperfaqe prej 300 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !

Jepet me qira ambient biznesi tek ish keneta me nje siperfaqe prej 140 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA !

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA !

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH KENETA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE ILIRIA! JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE ILIRIA!

rent

300 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE ILIRIA!

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar. Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 nga te cilat 125 m2 eshte siperfaqe e apartamentit dhe 175 m2 verande e cila ka pamje pjeserisht nga deti .Ndodhet ne katin e tete banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet . Apartamenti eshte i mobiluar ne kushtet bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ ! JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ !

rent

700 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ !

Vila ndodhet ne Xhavzotaj ka nje siperfaqe toke 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 110 m2 . Vila eshte e organizuar ne nje sonxhorno ,nje guzhine e vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje banjo . Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila eshte i arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET OKAZION VILE NE SHKOZET ! SHITET OKAZION VILE NE SHKOZET !

sale

485 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET OKAZION VILE NE SHKOZET !

Vila ndodhet ne Shkozet, nje zone mjaft e qete. Ka nje siperfaqe trualli prej 485 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 295 m2. Vila eshte e ndare ne dy kate + papafingo, ku kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi dhe nje tualet . Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhoma e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet . Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

115,000 €