Igli Mullaj

Igli Mullaj
Igli Mullaj

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037464

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI ! JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI !

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

Apartamenti ndodhet prane Hotel Florida ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH!

Apartamenti ndodhet prane Hotel Florida dhe ka nje siperfaqe totale prej 65 m2, ndodhet ne katin e trete banim me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA PAPAFINGO ME PAMJE BALLORE DETI ! JEPET ME QIRA PAPAFINGO ME PAMJE BALLORE DETI !

rent

250 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA PAPAFINGO ME PAMJE BALLORE DETI !

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Golemit me pamje ballore nga deti. Ka nje siperfaqe totale prej 250 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar nga nje holl i cili ben shperndarjen ne dy dhoma ndenje njera nga dhomat eshte me oxhak, dy kende kuzhine , kater dhoma gjumi, tre tualete dhe dy ballkone me pamje ballore nga deti. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA ! JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

rent

450 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

Vila ka nje siperfaqe trualli 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2 . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

rent

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 dhe ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET VILE ME QERA NE XHAVZOTAJ ! JEPET VILE ME QERA NE XHAVZOTAJ !

rent

500 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET VILE ME QERA NE XHAVZOTAJ !

Vila ndodhet tek ne Xhavzotaj ka nje siperfaqe toke 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 350 m2 . Vila eshte e organizuar ne dy sonxhorno ,nje kuzhine , pese dhoma gjumi dhe tre banjo . Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila ofron komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

rent

115 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI ! JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI !

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI !

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 54 m2 në kate te pare banim ne nje pallat te ri te mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines , nje dhoma gjumi, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar,te nje stili modern . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE TEK ISH URT ! SHITET VILE TEK ISH URT !

sale

320 m2

Dhoma Gjumi

9 Tualet

SHITET VILE TEK ISH URT !

Vila ndodhet tek ish urt me siperfaqe ndertimi 432 m2 dhe siperfaqe trualli 320 m2 , organizohet ne 15 dhoma dhe 9 tualete . vila eshte e pershtatshme per aktivitete biznesi te ndryshme si hotel , konvikt , klinike dentare dhe shume biznese te ndryshe pasi ka akses ne rrugen kryesore . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE PLAZH! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE PLAZH!

rent

150 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE PLAZH!

Jepet me qira ambient biznesi ne plazh me nje siperfaqe prej 150 m2 dhe nje lartesi 3.8 m Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri , buze rruge e cila organizohet ne nje open space dhe dy tualete. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

JEPET ME QIRA RESTORANT NE SEKTOR RINIA ! JEPET ME QIRA RESTORANT NE SEKTOR RINIA !

rent

4000 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA RESTORANT NE SEKTOR RINIA !

Jepet me qira restorant ne Sektor Rinia, restoranti ka siperfaqe totale prej 4000m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 300m2 ,eshte i organizuar me 30 tavolina te brendshme 12 kashtore e cila ka kapacitet per 30 tavolina ne pjesen e jashtme te restorantit ,kuzhine te kompletuar dhe te gjitha aksesoret e nevojshme , parking per makinat edhe kend lojrash per femije. Ndersa ne pjesen e mbrapme te restorantit eshte vaske peshku me siperfaqe 1000m2. Eshte nje biznes me nje klientele te ngritur prej 10 vitesh , restorani jepet me qira vjetore ne shumen 20,000 euro ne vite. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës