Marsida Muharremi

Marsida Muharremi
Marsida Muharremi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037473

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT-DUPLEKS  ME OBORR TEK VILA ZOGUT! JEPET ME QIRA APARTAMENT-DUPLEKS  ME OBORR TEK VILA ZOGUT!

rent

135 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT-DUPLEKS ME OBORR TEK VILA ZOGUT!

Jepet me qira apartament me oborr tek zona e viles se Zogut , me siperfaqe totale 135m2. Eshte organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofron gjithashtu dhe vend parkimi . Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti disponon sipërfaqe të brendëshme 56 m2 dhe sipërfaqe totale 62.88 m2 pozicionohet ne katin e 4 të një pallati të ri dhe i dizajnuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Një avantazh kryesor i këtij apartamenti është vendndodhja e tij - me një largësi prej vetëm 50 metra nga bregu i detit, kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të kenë qasje të lehtë në plazh dhe të shijojnë pamjet e mahnitshme që ofron bregu detar. Për një vizitë në pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

113,500 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti disponon sipërfaqe të brendëshme 64.4 m2 dhe sipërfaqe totale 71.84m2 pozicionohet ne katin e 4 të një pallati të ri dhe i dizajnuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Një avantazh kryesor i këtij apartamenti është vendndodhja e tij - me një largësi prej vetëm 50 metra nga bregu i detit, kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të kenë qasje të lehtë në plazh dhe të shijojnë pamjet e mahnitshme që ofron bregu detar. Për një vizitë në pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

130,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti disponon sipërfaqe të brendëshme 67.7 m2 dhe sipërfaqe totale 75.54m2 pozicionohet ne katin e 3 të një pallati të ri dhe i dizajnuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Një avantazh kryesor i këtij apartamenti është vendndodhja e tij - me një largësi prej vetëm 50 metra nga bregu i detit, kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të kenë qasje të lehtë në plazh dhe të shijojnë pamjet e mahnitshme që ofron bregu detar. Për një vizitë në pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

136,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti disponon sipërfaqe të brendëshme 61.1m2 dhe sipërfaqe totale 68.14m2 pozicionohet ne katin e 3 të një pallati të ri dhe i dizajnuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Një avantazh kryesor i këtij apartamenti është vendndodhja e tij - me një largësi prej vetëm 50 metra nga bregu i detit, kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të kenë qasje të lehtë në plazh dhe të shijojnë pamjet e mahnitshme që ofron bregu detar. Për një vizitë në pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

123,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA!

rent

197 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA!

Jepet me qira ambient biznesi tek ish keneta me nje siperfaqe prej 197 m2. Organizohet ne nje koridor te gjate i cili ben shpendarjen ne dhome ndenje+ tre dhoma + dy tualete dhe tre ballkone.Ndodhet ne katin e peste te nje apartamenti 5 katesh me ashensor ne zonen e ish kenetes .Jepet me qira i perfunduar me intalimet elektrike , hidraulike , dyert dhe i lyer. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SPITALL! SHITET SHTEPI PRIVATE NE SPITALL!

sale

185 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SPITALL!

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 185m2. Shtepia disponon 4 kate ne faze ndertimi. Kati i pare oraganizohet ne open space .Kati i dyte dhe i trete kane tipologji te njejte me tre dhoma gjumi , nje dhome ndenje me kuzhine , dy tualete.Kati i fundit eshte oganizuar ne dy+nje me verande .Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!

300,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL!

Ambienti ndodhet ne katin zero.Ndodhet ne rruge kryesore, gje qe sjell lehtesi ne organizimin e cdo lloj aktiviteti ekonomik apo sipermarrje biznesi.Ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe eshte i organizuar ne nje open space dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone apo per prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL! SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL!

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT INDUSTRIAL!

Ambienti ndodhet ne katin zero.Ndodhet ne rruge kryesore, gje qe sjell lehtesi ne organizimin e cdo lloj aktiviteti ekonomik apo sipermarrje biznesi.Ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe eshte i organizuar ne nje open space dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone apo per prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PALACE ! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PALACE !

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PALACE !

Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati të ri te pajisur me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Pallati ka nje pozicion perfekt, me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve si: shkolla, klinika, supermarkete, bare, banka, transport urban etj. Sipërfaqe e brendshme e apartamentit eshte 68 m². Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

sale

66 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale e cila ështe e bollshme dhe komode,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katert të një pallati të ri te pajisur me ashensor. Në apartament janë bërë punime cilesore dhe arredim modern, e pajisur me sistem ngrohje/ftohje, tavane te varura, me sistem ndricimi.Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Pallati ka nje pozicion perfekt, me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve si: shkolla, klinika, supermarkete, bare, banka, transport urban etj. Sipërfaqe e brendshme e apartamentit eshte 66 m². Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

83,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

rent

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

Jepet me qira apartament ne qender, ka nje siperfaqe totale prej 74 m2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje , kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te mbyllur qe mund ta shfrytezosh. Ndodhet ne katin e pare te nje apartamenti te ri me ashensor dhe administrim .Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dhe post parkimi. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.