Zija Lata

Zija Lata
Zija Lata

Agent

+355674052735

Na Kontaktoni

Shitet Apartamenti 3+1+2 Ne Kinostudio Shitet Apartamenti 3+1+2 Ne Kinostudio

sale

146 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartamenti 3+1+2 Ne Kinostudio

Shitet Apartamenti 3+1+2 Ne Kinostudio. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje kompleks te ri. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka nje orientim Jug Lindje -Perendim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Shitet i mobiluar 135.000 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto 0676088200