Patriot Beqaraj

Patriot Beqaraj
Patriot Beqaraj

Ndermjetesues

0672005151

Na Kontaktoni

Jepet Vile me Qira Jepet Vile me Qira

rent

303 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Vile me Qira

Te ish parku i autobuzave, jepet vile me qira e cila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjum, 2 tualete, kuzhine, ambjenti i ndenjes dhe verande e bollshme. Vila eshte e organizuar ne kate te cilet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendeshme. Vila eshte teresisht e mobiluar dhe ka sistem qendror ngrohje. Per cdo informacion, na kontaktoni ne nr tone te tel 0672005151

Ne qender jepet zyre me qira! Ne qender jepet zyre me qira!

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne qender jepet zyre me qira!

Ne qender te Durresit jepet zyre me qira, zyra ndodhet ne nje godine e cila funksionon e gjitha si qender biznesi. Ajo ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient te vetem.

SHITET APARTAMENT 2+1+2! SHITET APARTAMENT 2+1+2!

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2!

Shitet apartament 2+1+2 ne qender te Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, ambienti i dites, kushina dhe nje ballkon i madh.

68,000 €
Jepet me Qira Jepet me Qira

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira

Jepet me Qira superapartament 2+1 i pozicionuar ne qender te durresit. Apartamenti eshte ka nje mobilim fantastik dhe ideal per te jetuar.

370 €
Jepet me qira Jepet me qira

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira

Jepet me qira ambien per zyre 90 m2. Ambienti komercial i pozicionuar ne nje pozicion shume strategjik i pershtatshem per shumllojshmeri aktivitetesh.

300 €
For Rent Villa    Vile Per Qira For Rent Villa    Vile Per Qira

rent

350 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

For Rent Villa Vile Per Qira

Super Vila, e cila pozicionohet ne qender te Durresit, me pamje nga Amfiteatri Romak dhe mobilim cilesor jepet me qira. Siperfaqa: 350 m2 Nr i dhomave: 5 Nr i Tualeteve: 2 Nr i Ballkoneve: 2 Vend-parkim: 1 Oborr : 40 m2

750 €