Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2!
ID: MEI2424
Apartament
Për Shitje
68,000 €
Sip. Totale: 104 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne qender te Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, ambienti i dites, kushina dhe nje ballkon i madh.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 89 m2
  • Sip. Totale: 104 m2
  • 68,000 €
  • 741
Shpërndaje