Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Vile me Qira
ID: MEI2563
Vila
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 303 m2
Adresa
Përshkrimi

Te ish parku i autobuzave, jepet vile me qira e cila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjum, 2 tualete, kuzhine, ambjenti i ndenjes dhe verande e bollshme. Vila eshte e organizuar ne kate te cilet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendeshme. Vila eshte teresisht e mobiluar dhe ka sistem qendror ngrohje. Per cdo informacion, na kontaktoni ne nr tone te tel 0672005151

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 202 m2
  • Sip. Totale: 303 m2
  • 400 €
  • Qendra e Durresit
  • 969
  • 2
Shpërndaje