Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira
ID: MEI2423
Apartament
Për Qira
370 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me Qira superapartament 2+1 i pozicionuar ne qender te durresit. Apartamenti eshte ka nje mobilim fantastik dhe ideal per te jetuar.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 370 €
  • 821
  • 2
Shpërndaje