Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne qender jepet zyre me qira!
ID: MEI2545
Studio
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 105 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne qender te Durresit jepet zyre me qira, zyra ndodhet ne nje godine e cila funksionon e gjitha si qender biznesi. Ajo ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient te vetem.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 105 m2
  • 450 €
  • Qendra e Durresit
  • 918
  • 9
Shpërndaje