Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Ne qender jepet zyre me qira!
ID: MEI2545
Studio
To Rent
450 €
Sip. Totale: 105 m2
Address
Description

Ne qender te Durresit jepet zyre me qira, zyra ndodhet ne nje godine e cila funksionon e gjitha si qender biznesi. Ajo ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient te vetem.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 105 m2
  • 450 €
  • Qendra e Durresit
  • 579
  • 9
Share