Leandro Barushi

Leandro Barushi
Leandro Barushi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037466

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1+OBORR, GJIRI LALEZIT! SHITET APARTAMENT 2+1+OBORR, GJIRI LALEZIT!

sale

155 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+OBORR, GJIRI LALEZIT!

Shitet Apartament ne Gjirin e Lalezit ne kompleksin Lura 3 nje nga zonat me te bukura dhe te preferuara per turizem. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 75 m2 dhe siperfaqe totale 155 m2 ne katin perdhe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi , dhe nje tualet. Apartamenti eshte i arreduar me mobilim modern duke ofruar kushtet perfekte per nje jetese te qete, private dhe teresisht komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES!

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES!

Ambienti ndodhet prane poliklinikes dhe ka nje siperfaqe prej 45m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE! SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 98m2 i pozicionuar në një pallat të ri të pajisur me ashensor. Është i organizuar në një holl që bën shpërndarjen në dhomën e ndenjes së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Zona në të cilën ndodhet është një nga zonat më të frekuentuara. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë ne pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE TATIMEVE ,LAGJIA 4 JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE TATIMEVE ,LAGJIA 4

rent

21 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE TATIMEVE ,LAGJIA 4

Ambienti ka nje siperfaqe prej 21m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per zhvillimin e aktivitetve te ndryshme . Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Golemit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Golemit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Golemit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Golemit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

101,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES! JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE HEKURUDHA,PLAZH! SHITET AMBIENT BIZNESI NE HEKURUDHA,PLAZH!

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE HEKURUDHA,PLAZH!

Ambienti ndodhet ne Hekurudha, Plazh zone mjaft e populluar. Ka nje siperfaqe prej 61 m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space dhe nje tualet. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

61,000 €
JEPET ME QIRA  KATI TRETE  I NJE VILE TEK ISH KENETA! JEPET ME QIRA  KATI TRETE  I NJE VILE TEK ISH KENETA!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE TEK ISH KENETA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje vile.Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe nje verande te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA

Ambienti ndodhet tek Ish Keneta buze rruges kryesore, organizohet ne nje hapesire open space ,nje tualet dhe nje ambient gatimi, ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, si lokal apo kategori te tjera biznesesh. Ambienti jepet me qira edhe si biznes se bashku me mjetet dhe materialet e punes. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.