Leandro Barushi

Leandro Barushi
Leandro Barushi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037466

Na Kontaktoni

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE! SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE!

sale

441 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE!

Vila ndodhet ne Qender te Durresit, nje zone mjaft e populluar dhe e frekuentuar. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 441 m2. Vila eshte e ndare ne tre kate, ku kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje guzhine, dhe nje banjo.Ne anen tjeter te rruges eshte i organizuar ne tre dyqane me planimetri te ndryshme. Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne apartamente me planimetri te ndryshme. Kati i trete eshte i organizuar ne nje papafingo,nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe verande. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Gjithashtu disponon nje garazhd . Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA! SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

sale

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

Apartamenti disponon 72 m2 siperfaqe te brendshme,dhe 76 m2 siperfaqe totale, te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katen e 2 te nje pallati te ri pa ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

53,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA! SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA!

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA!

Apartamenti disponon 66 m2 siperfaqe te brendshme,dhe 72 m2 siperfaqe totale, te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katen e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E RE TE PORTIT! SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E RE TE PORTIT!

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E RE TE PORTIT!

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Durres, ne rrugen e re te portit. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, dy dhome gjumi, korridor, nje tualete. Planimetria eshte shume e rregullt dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ekzistues. Zona eshte mjaft e preferuar dhe me akses ne rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE! JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE!

rent

1000 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE!

Jepet me qira Kapanon ne fllake me siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 560 m2. Ambienti disponon edhe 500 m2 siperfaqe oborri lartesia e objektit eshte 9m. Investimi eshte i ri catia eshte e pajisur me panele diellore disponon tualete dhe zyra. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni , e disponushme per tu dhene me qira afatgjate.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"! SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"!

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"!

Shitet apartament ne "Porto Lalz" i cili eshte nje kompleks turistik rezidencial ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Kompleksi eshte i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe me estetikë të lartë, perfshin njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante dhe aktivitete te tjera. Apartamenti ne fjale ka siperfaqe totale 64.9 m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje sebashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij resorti, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajon. Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"! SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"!

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"!

Shitet apartament ne "Porto Lalz" i cili eshte nje kompleks turistik rezidencial ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Kompleksi eshte i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe me estetikë të lartë, perfshin njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante dhe aktivitete te tjera. Apartamenti ne fjale ka siperfaqe totale 63.3 m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje sebashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij resorti, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajon. Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi sipas kërkesës
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIMEVE! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIMEVE!

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIMEVE!

Ambienti disponon 95m2 te cilet organizohen ne tre ambiente dhe tre tualete ambienti eshte totalisht i restauruar. Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90 m2, ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartamenti eshte i arreduar mire me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB KAVAJE! SHITET GARSONIERE NE SHKEMB KAVAJE!

sale

42 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB KAVAJE!

Garsonieria ka nje siperfaqe totale prej 42.1 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualet. Garsonieria eshte e arreduar mire me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE NE SHKOZET! SHITET VILE NE SHKOZET!

sale

490 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE NE SHKOZET!

Vila ndodhet ne lagjen 14, Shkozet Durres. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 275 m2 dhe siperfaqe trualli prej 490 m2. Eshte e organizuar ne dy kate banimi. Kati i pare eshte i organizuar ne nje sallon, kuzhin, nje tualet dhe dy dhoma gjumi. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Vila disponon sistem ngrohje-ftohje multispilt 'Daikin' , izolim termik, Vila eshte totalisht e arreduar te nje stili modern. Eshte e rrethuar me kopesht qe ofron ajrosje natyrale te viles. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

220,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI! SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

sale

187 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 187m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 113 m2 pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verand me siperfaqe 68m2. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te qytetit duke ofruar nje ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës