Eglent Bici

Eglent Bici
Eglent Bici

CEO

+355672049400

Na Kontaktoni

Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria

sale

180 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria

Apartamenti 3+1, 118.9m²,62.16m²verande, kati i 6. Apartamenti eshte i mire investuar nga fillimi me parket, hidraulike, elektrike te nje cilesie te mire Italiane dhe dyert e brendeshme. Shperndarja e apartamentit:Dhoma e pare matrimoniale me tualet brenda;1 krevat dopjo, 2 komodina, 1 komo, 1 televizor 32polesh samsung. Dhoma e dyte eshte bere garderobe; dollape sirtare.Dhoma e trete eshte bosh. Dy tualete te kompletuar, 1 lavatrice.Korridor, 1 mobilje kepucesh, 1 varese robash,ndricim led me sensor levizje. Dhome ndenje; 2 dyer xhami te medhenj me reshkitje qe mundesojne ndarjen nga korridori, 1 televizor 50polesh smart samsung, tavoline televizori, tavoline mesi, kend divan, nje kolltuk lekundes, nje raft metalik per aksesor dekorues, Vazhdohet me kuzhinene kompletuar; ndricim led plus spote ne tavan, tavoline ngrenie xhami per 6 persona,elektroshtepiake ne super gjendje. Veranda62.16m², 2tenda dielli, komplet 4 karrige 1 tavoline per veranden.Sistemi kondicionimitmultisplit Mitsubishi (me vlere 4500€)me 4 koka per secilen dhome nga nje koke. Dyer plastike dopjo xham per secili ambjent qe lidhen me veranden, grila per secilen dere. Pallati disponon sistem kapot, eshte 8 kate.Ashensori per 6 persona, ashensori ndalon dhe hapen dyert ne katin e afert kur ikin dritat. Pallati ka 4apartamente ne cdo kat, ndricimi natyral ne shkalle,llampa ne cdo kat qe ndizen kur ikin dritat.Administrimi pallatit1000 leke muaji.Akses me kod per hyrje ne pallat, qepen me pult per ne parking,Mundesi per te marre 2 parkingje me qera 5000 leke muaji secili. Mundesi per te blere parking duke biseduar me pronarin e parkingjeve. Orientimi veri, lindje dhe perendim, e gjithe veranda perqafon apartamentin duke i dhene mundesi cdo dhome te kete akses ne verande. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastianin ne numrin +355676088200