Sebastian Xhangoli

Sebastian Xhangoli
Sebastian Xhangoli

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355676088200

Na Kontaktoni

Shitet Ose Jepet me Qira Vile Ne Korce Shitet Ose Jepet me Qira Vile Ne Korce

sale

430 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Shitet Ose Jepet me Qira Vile Ne Korce

Shitet vile ne Korce ose jepet me qira. Vila eshte 3 kate dhe organizohet ne oborr te madh dhe kati i 1 organizohet ne 2 dhoma plus tualet . Kati 2 ne 3 dhoma plus tualet dhe Kati 3 ne 2 dhoma plus tualet. Vila eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe kushtet e nevojshme per te jetuar . Vila shitet ose jepet me qira 2000 euro

Jepet Me Qira Vile Tek Rruga Bardhyl Jepet Me Qira Vile Tek Rruga Bardhyl

rent

344 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Vile Tek Rruga Bardhyl

Jepet me qira vile tek rruga bardhyl. Siperfaqe totale e prones eshte 344 m2 e ndare ne 2 kate nga 172 m2 secili kat. Siperfaqe oborri eshte 163m2. Kati 1 organizohet ne 3 dhoma gjumi te aksesueshme me korridor shperndares, 1 kuzhine , 1 sallon dhe nje tualet plus depo. Kati 2 lidhet me shkalle te brendshme dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine , 1 sallon dhe 1 tualet plus ballokone. Vila eshte bosh dhe e rinovuar se fundmi.

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Stacioni Trenit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Stacioni Trenit

rent

118 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Stacioni Trenit

Jepet me qira apartament 2+1 tek stacioni i trenit. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , kuzhina plus sallon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe kushtet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane ku dhe aksesi me rruget eshte shume i mire. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin ne numrin : 0676088200

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Zonen e Ish Bllokut Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Zonen e Ish Bllokut

rent

108 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Zonen e Ish Bllokut

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e ish bllokut. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , kuzhina , salloni dhe 2 tualete plus ballkon.Apartamenti eshte super i mobiluar me gjithecka moderne dhe cdo gje eshte e re . Njera nga dhomat e gjumit ka tualet te vecant dhe garderob. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e bllokut. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet e nje jetese te rehatshme dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartment 2+1 for rent in the area of ​​the Ish Blloku. The apartment is organized in a corridor, 2 bedrooms, kitchen, living room and 2 bathrooms plus a balcony. The apartment is super furnished with everything modern and everything is new. One of the bedrooms has a separate toilet and wardrobe. The apartment is located in one of the best residences in the area of ​​the Ish Blloku. The area in which it is located offers the conditions of a comfortable life and all the necessary services.

1,500 €
Jepet me Qira Apartament per Zyra ose per Banim Jepet me Qira Apartament per Zyra ose per Banim

rent

107 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me Qira Apartament per Zyra ose per Banim

Jepet me qira apartament tek stacioni trenit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon plus kuzhina dhe ne 2 tualete.Apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone shume te mire e cila ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Ambjenti eshte dhene per zyra por mund te jepet dhe per banim. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0676088200.

Okazion Shitet apartament 2+1 Tek Dogana Okazion Shitet apartament 2+1 Tek Dogana

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Okazion Shitet apartament 2+1 Tek Dogana

Shitet apartament 2+1 bashke me garazhdin (15000 euro) ne nje nga zonat me te zhvilluara te momentit . Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,salloni ,kuzhina, ballkon dhe 2 tualete.Apartamenti eshte ne faze ndertimi i cili perfundon ne fund te GUSHTIT te 2024.Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni agjentin ne numrin 0676088200

103,000 €
Jepet me qira kati i pare banim te nje vile 2 katshe Jepet me qira kati i pare banim te nje vile 2 katshe

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qira kati i pare banim te nje vile 2 katshe

Jepet me qira kati i pare i nje vile 2 katshe ne laparak , apartamenti perbehet nga nje 2 dhoma gjumi , 1 sallon , kuzhina dhe 2 tualete.Gjithashtu ka dhe oborr te bollshem ne vile. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobiljet e nevojshme dhe eshte gati per banim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete dhe e zhvilluar. Per me shme informacion kontaktoni agjentin ne numrin 0676088200

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kristal Center Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kristal Center

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kristal Center

Jepet me qira Apartament 2+1 i mobiluar tek Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat mete mira te Tiranes Ka akses ne ruget kryesore te Tiranes dhe me nje zhvillim shum te mir te zoneApartamenti ofron te gjitah kushtet e nevojshe per nje jetes shum komode Per nje vizit ose informacion reth prones na kontaktoni Tel:067-405-2735

Jepet me qira apartament 1+1 tek Square 21 Jepet me qira apartament 1+1 tek Square 21

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira apartament 1+1 tek Square 21

Kjo është një mundësi e rrallë për të qëndruar në një apartament modern 1+1 në një nga zonat më të dëshirueshme të qytetit. Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Sheshi 21, nje komunitet i mbyllur i menaxhuar nga nje kompani private. Karakteristikat kryesore: Sallon i mbyllur Kuzhina e pajisur me elektroshtepiake moderne Dhoma gjumi me një gardërobë të gjerë Banjo moderne me dush Ballkon i bukur me pamje të hapur Apartamenti eshte i mobiluar ne stil modern dhe gati per banim Kostoja përfshin: Tarifa e menaxhimit kompleks lidhje interneti Vendndodhja: Prane rruges 21 Dhjetori, Kompleksi Sheshi 21 Qasje e lehtë në qendër të qytetit dhe lehtësira të tjera Pranë dyqaneve, restoranteve, palestrës dhe të gjitha komoditetet e qytetit Per me shum informacion kontakto numrin Tel:067-405-2735

Jepet Me Qira Apartament 2+1 85 m2 Jepet Me Qira Apartament 2+1 85 m2

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 85 m2

Rruga : Bulevardi Migjeni Jepet apartament me qera 2+1 blk. Ndertim i vitit 2023 i pa banuar me pare. Mobilimi i ri. Rethrotullimi i madh i Astirit. Per me shum informata reth Apartamentit kontakto ne numer Tel"067-405-2735

Jepet Me Qira Apartament 2+2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Apartament 2+2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21

Jepet apartament me qira ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi. Apartamenti organizohet nga: Korridor Dhome ndenjeje dhe kuzhine 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Ballkon ​ Gjithashtu perfshihet edhe nje vendparkimi i jashtem. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 95m2, eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartament gjendet ne nje kompeks ti ri dhe ofron te gjitha sherbimet e mundshme(Supermarket poshte pallatit, Bar Kafe, Farmaci, etj). Akses i shpejte ne rrugen kryesore. I disponueshem pas dates 15/12/2023. Per me shum informacion reth prones na kontaktoni Tel:067-405-2735

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

Shitet apartament 2+1, 95 m2 te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat 4 katesh, me orjentim nga Lindja, me pamje te lire nga Liqeni i Thate dhe mali i Dajtit. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar,i veshur me parket, ka dritare termike me 3 xhama, grila veneciane, kondicioner inverter, hidrosanitare italiane . Prona disponon nje garazhd 16m2 me vlere 20.000 eur. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane dhe ndodhet shume afer Parkut te liqenit, Unazes se re dhe sheshit Nene Tereza. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i siguruar deri ne Prill te 2031. Apartamenti mund te shitet me ose pa garazhd. Vlera e aprartamentit 200.000 Euro Vlera e garazhdit 16 m2 20.000 Euro. Per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin ne numrin 0674052735