Xhesika Dema

Xhesika Dema
Xhesika Dema

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037472

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

rent

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Organizohet ne salle ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT!

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT!

Apartamenti disponon 75m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga porti. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT!

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT!

Apartamenti disponon 75m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH URT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH URT!

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH URT!

Apartamenti disponon 85m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ri me ashensor ne zonen e Ish Urt. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar i gatshem per jetese komode dhe eshte i disponueshem per qira afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET PAPAFINGO TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET PAPAFINGO TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

115 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET PAPAFINGO TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 115m2 total nga te cilet 80m2 te brendshem te cilet jane te organizuar ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe verande prej 35m2. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje, vetem 150m nga deti. Eshte i mobiluar dhe i gatshem per banim. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

rent

57 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

Apartamenti disponon 57m2 te cilet organzohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte totalisht i restauruar ne elektrike, hidraulike, tualet te ri, dritare te reja, tavan i varur me spote etj., dhe jepet me qira vetem me kuzhine. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET GARZONIERE NE GOLEM! SHITET GARZONIERE NE GOLEM!

sale

23 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARZONIERE NE GOLEM!

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 19.8 m2 dhe siperfaqje totale 23 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine dhe kend qe hapet dhe tualet. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Një nga rezidencat më të reja që do të dalë në treg me një cilësi maksimale punimesh, tipologji të ndryshme apartamentesh se bashku me hapsira te dedikuara parkimi ne podrum. Me një vendndodhje shumë të favorshme 200 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, kjo Rezidencë është e përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

28,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE ! SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 55.40 m2 dhe siperfaqje totale 63 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande prej 13m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Një nga rezidencat më të reja që do të dalë në treg me një cilësi maksimale punimesh, tipologji të ndryshme apartamentesh se bashku me hapsira te dedikuara parkimi ne podrum dhe mundësi pagese me këste për një periudhë 2-vjeçare. Duke punuar me kapacitet të plotë, pritet që kjo rezidencë të përfundojë brenda 2 viteve. Me një vendndodhje shumë të favorshme 350 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, kjo Rezidencë është e përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

72,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE ! SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

sale

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 47.80 m2 dhe siperfaqje totale 54.40 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande prej 14.50m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Një nga rezidencat më të reja që do të dalë në treg me një cilësi maksimale punimesh, tipologji të ndryshme apartamentesh se bashku me hapsira te dedikuara parkimi ne podrum dhe mundësi pagese me këste për një periudhë 2-vjeçare. Duke punuar me kapacitet të plotë, pritet që kjo rezidencë të përfundojë brenda 2 viteve. Me një vendndodhje shumë të favorshme 350 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, kjo Rezidencë është e përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

65,500 €
SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE ! SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

sale

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 65.60 m2 dhe siperfaqje totale 74.70 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande prej 19.20m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Një nga rezidencat më të reja që do të dalë në treg me një cilësi maksimale punimesh, tipologji të ndryshme apartamentesh se bashku me hapsira te dedikuara parkimi ne podrum dhe mundësi pagese me këste për një periudhë 2-vjeçare. Duke punuar me kapacitet të plotë, pritet që kjo rezidencë të përfundojë brenda 2 viteve. Me një vendndodhje shumë të favorshme 350 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, kjo Rezidencë është e përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

89,300 €
SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE ! SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE NE GOLEM, MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 54.40 m2 dhe siperfaqje totale 62 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande prej 11.50m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Një nga rezidencat më të reja që do të dalë në treg me një cilësi maksimale punimesh, tipologji të ndryshme apartamentesh se bashku me hapsira te dedikuara parkimi ne podrum dhe mundësi pagese me këste për një periudhë 2-vjeçare. Duke punuar me kapacitet të plotë, pritet që kjo rezidencë të përfundojë brenda 2 viteve. Me një vendndodhje shumë të favorshme 350 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, kjo Rezidencë është e përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

70,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 63m2 total dhe 57m2 te brendshem te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i investuar ne detaj. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim dhe ashensor ne zonen e Shkembit te Kavajes. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. APARTAMENTI NDODHET MBI AUTOSTRADE! Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.