Xhesika Dema

Xhesika Dema
Xhesika Dema

Property expert / Realtor

+355692037472

Contact Us

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

54 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 54.4m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks guzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

54 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 54.4m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks guzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

44 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 43.6m2 total te cilet organizohen ne korridor, kend guzhine dhe ambient fjetie se bashku, tualet dhe ballkon me pamje deti. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

43.6 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 43.6m2 total te cilet organizohen ne korridor, kend guzhine dhe ambient fjetie se bashku, tualet dhe ballkon me pamje deti. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

sale

66 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

Apartamenti disponon 65.5m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor dhe administrim te rregullt. Objekti eshte ndertim i vitit 2023 i perfunduar se fundmi, ndertuar me parametra bashkekohor, i pajisur me dy ashensore dhe gjithashtu parkim ne katin -1. Fale gjelberimit qe e rrethon dhe afersise me detin eshte nje prone e pershtateshme per shtepi pushimi por gjithashtu dhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

95,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

sale

69.5 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

Apartamenti disponon 69.5m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati me ashensor dhe administrim te rregullt. Objekti eshte ndertim i vitit 2023 i perfunduar se fundmi, ndertuar me parametra bashkekohor, i pajisur me dy ashensore dhe gjithashtu parkim ne katin -1. Fale gjelberimit qe e rrethon dhe afersise me detin eshte nje prone e pershtateshme per shtepi pushimi por gjithashtu dhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

100,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

sale

65.5 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

Apartamenti disponon 65.5m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati me ashensor dhe administrim te rregullt. Objekti eshte ndertim i vitit 2023 i perfunduar se fundmi, ndertuar me parametra bashkekohor, i pajisur me dy ashensore dhe gjithashtu parkim ne katin -1. Fale gjelberimit qe e rrethon dhe afersise me detin eshte nje prone e pershtateshme per shtepi pushimi por gjithashtu dhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

95,000 €
JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE QENDER! JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE QENDER!

rent

140 m2

Bedroom

Bathroom

JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE QENDER!

Ambienti disponon 126m2 te brendshem te cilet organizohen ne open space dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe mund te ndahet ne disa ambiente pune sipas kerkeses. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me adminstrim dhe ashensor ne qender te Durresit. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

rent

78 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

Apartamenti disponon 78m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues prane Stadiumit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar i gatshem per jetese komode dhe eshte i disponueshem per qira afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

sale

72 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

Apartamenti disponon 72m2 total nga te cilet 63m2 te brendshem te cilet jane te organizuar ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, DHOME gjumi, tualet dhe ballkon me pamje deti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje, vetem 100m nga deti. Eshte i mobiluar dhe i gatshem per banim. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

114,000 €
SHITET GARSONIERE ME PAMJE DETI NE PLAZH! SHITET GARSONIERE ME PAMJE DETI NE PLAZH!

sale

35 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET GARSONIERE ME PAMJE DETI NE PLAZH!

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme 30 m2 dhe siperfaqje totale 35 m2 e organizuar ne salle ndenje me kuzhine dhe kend qe hapet, tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate xhami me pamje deti.. Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, teper cilesor sipas standarteve te kohes. Me një vendndodhje shumë të favorshme 20 metra nga deti dhe shumë pranë faciliteteve, ky apartament është i përshtatshme jo vetëm për të kaluar pushimet por edhe për të jetuar gjatë gjithë vitit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Për më shumë informacion apo një vizitë nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!

63,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE SHKOZET! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE SHKOZET!

rent

118 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE SHKOZET!

Apartamenti disponon 109m2 te brendshem te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapomobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte i gatshem per qira aftagjata. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe me ashensor, ne zonen e Shkozetit. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.