Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!
ID: MEI8315
Apartament
Për Shitje
68,000 €
Sip. Totale: 54 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 54.4m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks guzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 54 m2
  • 68,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 130
  • 7
Shpërndaje