Xhesika Dema

Xhesika Dema
Xhesika Dema

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037472

Na Kontaktoni

SHITET VILE TEK ISH KENETA! SHITET VILE TEK ISH KENETA!

sale

292 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE TEK ISH KENETA!

Prona disponon 370m2 truall nga te cilat 146m2 njolle ndertimi e organizuarne dy kate. Secili kat eshte i organizuar ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Katet komunikojne me shkalle te brendeshme. Shtepia eshte lene ne faze karabina dhe mund te perfundohet sipas preferencave te klientit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK HYRJA E DURRESIT! JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK HYRJA E DURRESIT!

rent

142 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK HYRJA E DURRESIT!

Apartamenti disponon 135m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, 4 dhoma gjumi, dy tualete, 4 ballkone dhe verande. Gjithashtu disponon dhe nje vend parkimi. E disponueshme per qira afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK ISH RAJONI! JEPET ME QIRA AMBIENT TEK ISH RAJONI!

rent

29 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK ISH RAJONI!

Ambienti disponon 29m2 te cilet organizohen ne open space dhe nje tualet. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe disponon fasade e cila mundeson reklamim dhe vizibilitet. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET! SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

sale

286 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

Prona disponon 575m2 truall nga te cilat 143m2 njolle ndertimi. Eshte e organizuar ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe oborr. Shtepia eshte lene ne faze karabina dhe mund te perfundohet sipas preferencave te klientit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET VILE NE SPITALLE PRANE SHKOLLES DEMOKRACIA! SHITET VILE NE SPITALLE PRANE SHKOLLES DEMOKRACIA!

sale

366 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE NE SPITALLE PRANE SHKOLLES DEMOKRACIA!

Vila eshte e organizuar ne dy kate, me shkalle te jashtme. Disponon 90m2 njolle ndertimi, 190m2 siperfaqje te brendeshme dhe 366m2 truall. Eshte e organizuar ne korridor hyres, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Te njejtin organizim kane si kati i pare dhe i dyte i viles. Gjithashtu disponon oborr rrethues i cili eshte i mbjelle me peme frutore. Vila disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

180,000 €
SHITET TOKE ARE NE ARMATHE! SHITET TOKE ARE NE ARMATHE!

sale

8270 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE ARE NE ARMATHE!

Toka disponon nje siperfaqe prej 8270m2. Ndodhet prane rruges kryesore. Toka ndodhet 4 km larg detit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

220,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH!

rent

53 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 53 m2. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sogiorno se bashku me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin, prane Pistes Kosova ne Plazh - Durres. Jepet me qira deri ne muajin qershor. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH!

rent

53 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE VIJE TE PARE PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 53 m2. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sogiorno se bashku me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin, prane Pistes Kosova ne Plazh - Durres. Jepet me qira deri ne muajin qershor. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK HYRJA E DURRESIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK HYRJA E DURRESIT!

rent

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK HYRJA E DURRESIT!

Apartamenti disponon 55m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajte prane Hyrjes se Durresit. Jepet me qira per kontrata afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

rent

122 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

Apartamenti disponon 114m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualet qendror dhe tre ballkone. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Se bashku me apartamentin eshte i disponueshem dhe nje post parkimi i mbyllur me qepen. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZHD TEK SHKEMBI I KAVAJES! SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZHD TEK SHKEMBI I KAVAJES!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZHD TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon 100 m2 total dhe 91.2m2 te brendshem te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me tualet, tualet qendror dhe verande. Ndodhet ne zonen e Shkembit te kavajes ne nje pallat te ri me ashensor dhe mireadministrim. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER!

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER!

Ambienti disponon 20m2 te brendshem. Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.