Mei Realty Plaza

Mei Realty Plaza
Mei Realty Plaza

Realtor

+35542201010

Na Kontaktoni

JEPET RESTORANT ME QIRA NE BERZHITE FUNKSIONAL JEPET RESTORANT ME QIRA NE BERZHITE FUNKSIONAL

rent

1000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET RESTORANT ME QIRA NE BERZHITE FUNKSIONAL

Jepet resotrant me qira ne berxhite.Restoranti eshte funksional me kilentel te rregullte dhe ofron te gjitha kushtet per te filluar pune. Restoranti ka rreth 300m2 abjente te brendshme ku perfshihet kuzhina , salla e madhe , magazina ,tualete , dhome prive dhe plus furre dhe hell. Ka rreth 1000 m2 abjent te jashtem lulishte dhe pjesa ku ofrohet sherbimi. Restoranti eshte funksional dhe gati per te vazhduar nje biznes tashme te konsoliduar. Per me shume informacion kontaktoni agjentin ne numrin 0676088200

Jepet Apartamenti 2+1+Parkim Me Qira Tek Kopshti Zoologjik Jepet Apartamenti 2+1+Parkim Me Qira Tek Kopshti Zoologjik

rent

115 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Apartamenti 2+1+Parkim Me Qira Tek Kopshti Zoologjik

Jepet apartamenti 2+1+parkim me qira tek Kopshti Zoologjik ne katin e 3, te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: sallon, 2 dhoma, 2 tualete (njeri me ajrim natyral) dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti ka orientim jug-perendim. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355676088200

Jepet Apartamenti 3+1 Me Qira Tek Kopshti Zoologjik Jepet Apartamenti 3+1 Me Qira Tek Kopshti Zoologjik

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Apartamenti 3+1 Me Qira Tek Kopshti Zoologjik

Jepet apartamenti 3+1 me qira tek Kopshti Zoologjik ne katin e pare. Apartamenti organizohet: sallon me ambient kuzhine te vecuar, 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti ka post parkimi me pagese ekstra 50 euro/muaj. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355676088200

JEPET AMBINETI ME QERA NE ZONEN E ISH BLLOKUT JEPET AMBINETI ME QERA NE ZONEN E ISH BLLOKUT

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET AMBINETI ME QERA NE ZONEN E ISH BLLOKUT

Jepet me qera ambjent për aktivitet biznesi, në rrugën Nikolla Tupe në ish bllok,prane njësis bashkiake nr 5 buzë rrugës kati parë me një sipërfaqe 80 m2 ,me 4 ambjente brënda me hapsira dyerësh të lidhura me me njëra tjetrën e dy dyer të jashtme hyrje dalje banjo etj. Me punime të kohës. Cmimi i qeras mujore i padiskutueshëm 950 euro në muaj neto. Preferohrn njërëz që e duan me afat të gjatë dhe kanë eksperiencë në biznes. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e agjentit 0676088200

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NE RRUGEN E KAVAJES JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NE RRUGEN E KAVAJES

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NE RRUGEN E KAVAJES

Jepet me qira ambient tek Rruga e Kavajes . Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe organizohet ne: 3 ambiente, kuzhina, 2 tualete, ballkon. Siperfaqja brenda eshte 96m2. Ka pamje nga rruga. Mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi si zyra avokatie, noter, klinike, parukeri etj. Vendndodhja eshte shume e favorshme pasi ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe me facilitete prane me rruget kryesore te qytetit. Per me shume informacion kontaktoni Sebastianin ne numrin +355676088200

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Blv Zogu i Pare Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Blv Zogu i Pare

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Blv Zogu i Pare

Jepet apartament 2+1+garderobe me qira tek Bulevardi Zogu i Pare ne katin e 3 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet: sallon, 2 dhoma, tualet, garderobe dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355 67 608 8200

Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza

sale

74.9 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza

Shitet apartamenti 1+1 ne rrugen "Mine Peza" ne katin e 12-te te nje pallati te ri ne ndeertim. Apartamenti organizohet ne: korridor shperndares , sallon, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti ka orientim ne veri.Apartamenti eshte i pershtatshem per investim por edhe per banim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastianin ne numrin +355676088200

130,000 €
Jepet Me Qira Kati i 2-te i nje Vile, Tek Rruga Bardhyl Jepet Me Qira Kati i 2-te i nje Vile, Tek Rruga Bardhyl

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Kati i 2-te i nje Vile, Tek Rruga Bardhyl

Jepet me qira apartamenti 2+1, kati i dyte i nje vile tek Rruga Bardhyl. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe parkim. Per me shum kontaktoni Desin ne numerin 0676088500

JEPET APARTAMENTI 2+1+2 ME QIRA NE SELITE JEPET APARTAMENTI 2+1+2 ME QIRA NE SELITE

rent

124 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET APARTAMENTI 2+1+2 ME QIRA NE SELITE

Jepet Apartament 2+1+2 me qira ne Selite. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje qe perfshin dhe ambientin e kuzhines, me dalje ne ballkon, nga dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me nje tualet te brendshem dhe me nje tualet te pergjithshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, te nje pallati te ri pa ashensor. Per me teper informacion kontaktoni ne +355 67 602 3888

Te Komuna E Parisit  Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar Te Komuna E Parisit  Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar

rent

96 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: ambienti i ndenjes me guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , 2tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri te paisur me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin :+355676088500.

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda. Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

sale

131 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 3+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon,3 dhoma, 2 tualete, orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Shitet Apartament 1+1 Tek Garda. Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

sale

56 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

85,000 €