Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.
ID: MEI4632
Apartament
Për Shitje
85,000 €
Sip. Totale: 56 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 56 m2
  • Sip. Totale: 56 m2
  • 85,000 €
  • Qender
  • 629
  • 5
Shpërndaje