Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira
ID: MEI4051
Apartament
Për Qira
500 €
Sip. Totale: 106 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek rruga Jordan Misja jepet zyre me qira. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020 dhe te mireadministruar. Eshte e organizuar ne nje zyre te madhe, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyrat jane te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010 .

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 106 m2
  • Sip. Totale: 106 m2
  • 500 €
  • Stacioni I trenit
  • 465
  • 6
Shpërndaje