Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1
ID: MEI3934
Apartament
Për Shitje
70,000 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +35542201010 .

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 70,000 €
  • Kodra e Diellit
  • 500
  • 2
Shpërndaje