Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1
ID: MEI4226
Apartament
Për Shitje
115,000 €
Sip. Totale: 117 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek kopshti zoologjik, kompleksi kolombo shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 107 m2
  • Sip. Totale: 117 m2
  • 115,000 €
  • Kopshti botanik/zoologjik
  • 737
  • 2
Shpërndaje