Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1
ID: MEI4226
Apartment
For Sale
115,000 €
Sip. Totale: 117 m2
Address
Description

Tek kopshti zoologjik, kompleksi kolombo shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 107 m2
  • Sip. Totale: 117 m2
  • 115,000 €
  • Kopshti botanik/zoologjik
  • 403
  • 2
Share