Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037465

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

87 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti ka nje siperfaqe toale 87m2 dhe te brendeshme 78 , organizohet në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale e cila ështe e bollshme dhe komode,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte të një pallati të ri te pajisur me ashensor. Në apartament janë bërë punime cilesore dhe arredim modern.Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Pallati ka nje pozicion perfekt, me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve si:, supermarkete, bare, banka, transport etj. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

134,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

sale

82 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 82m2 dhe te brendeshme 75 , organizohet në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale e cila ështe e bollshme dhe komode,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte të një pallati të ri te pajisur me ashensor. Në apartament janë bërë punime cilesore dhe arredim modern.Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Pallati ka nje pozicion perfekt, me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve si:, supermarkete, bare, banka, transport etj. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

127,000 €
SHITET MAGAZINE NE LAGJEN 13, UNAZE! SHITET MAGAZINE NE LAGJEN 13, UNAZE!

sale

742 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET MAGAZINE NE LAGJEN 13, UNAZE!

Magazina ka nje siperfaqe toke 742m2 nga te cilat 221m2 jane siperfaqe ndertimi . Godina ka nje gjatesi 22m dhe gjeresi 10.10m dhe lartesi 4.08m , me dalje direkte ne rrugen kryesore plepa shkozet ne km e pare. Prona ofron mundesine per tu ndertuar deri ne tre kate e pershtatshme per showroom , oficine , servis , magazimim te lendeve te ndertimit etj. Dokumentacion i rrregullt hipotekor,per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA!

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA!

Apartamenti disponon 72m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara turistike . Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

120,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1TEK MALI ROBIT!

sale

59 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1TEK MALI ROBIT!

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 59m2 nga te cilat 54.5m2 jane te brendeshme. Organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati pa ashensor me administrim te rregullt. Fale gjelberimit qe e rrethon dhe afersise me detin eshte nje prone e pershtateshme per shtepi pushimi por gjithashtu dhe per banim. Dokumentacion i rregullt hipotekor. per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI ROBIT!

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI ROBIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2 dhe siperfaqe totale prej 89 m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete . Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 6-katesh te miradministruar pa ashensor.Ofron mundesi ndarje ne nje garsionere dhe apartament 1+1. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT! SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT!

sale

137 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 122 m2 dhe siperfaqe totale 137 m2. Organizohet ne soggiorno me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone ,ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Pozicionohet lindje- perendim me drite natyrale gajte gjithe dites .Dokumentacion i rregullt hipotekore. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT! SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme 62 m2 dhe 68 m2 total ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim . Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

Apartamenti me siperfaqe totale 100m2 dhe te brendeshme 91m2 organizohet nga korridori hyrës, në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ështe e bollshme dhe dhoma e femijeve eshte komode, dhe tualetin qëndror. Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati të ri dhe të pajisur me ashensor. Cdo hapësirë e brendshme ka ndricim natyral dhe pamje te pjeseshme nga deti . Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara turistike . Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

155,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK RROTA KUQE! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK RROTA KUQE!

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK RROTA KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme 62 m2 dhe 68 m2 total ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim . Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me ballkon me pamje te plote nga deti dhe nje tualet. Apartamenti eshte i arreduar totalisht. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET SHTEPI PRIVATE ME SIPERFAQE TOKE 705M2! SHITET SHTEPI PRIVATE ME SIPERFAQE TOKE 705M2!

sale

705 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI PRIVATE ME SIPERFAQE TOKE 705M2!

Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 58m2 e cila eshte ne gjendje per rikonstruksion total , me siperfaqe trualli 300m2 dhe siperfaqe totale 705m2 . Prane stacionit te trenit ne Golem me infrastrukture rrugore. Ofron mundesi per te ndertuar shtepin tuaj ideale per te jetuar dhe pushuar ne plazhin e golemit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per informacione me te detajuara mbi pronen mos nguroni te na kontaktoni .

65,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

66 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 60.5m2 te cilat organaizohen ne soggiorno te madhe sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati me ashensor dhe administrim. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe lehtesisht e aksesueshme me detin. dokomentacione i rregullt hipotekore . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

63,000 €