Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037465

Na Kontaktoni

SHITET  APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM! SHITET  APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM!

sale

137 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 55.42 m2 dhe siperfaqe te jashtme prej 137 m2, pozicionohet ne katin e peste banim te nje pallati te ri te mirembajtur pa ashensor me pamje te ballore nga deti. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe dy tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim dhe per pushime. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

140,000 €
SHITET  NDERTESE KATER KATESHE NE ARAPAJ! SHITET  NDERTESE KATER KATESHE NE ARAPAJ!

sale

1540 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

SHITET NDERTESE KATER KATESHE NE ARAPAJ!

Shitet objekt ndertimi me siperfaqe toke 1000m2 , ndertesa perfshin kater kate ndertim , kati i pare ka siperfaqe totale 206m2 , kati i dyte me siperfaqe totale 190m2 organizohet ne gjashte dhoma gjumi nje kuzhine dhe dy banjo. Kati i trete me siperfaqe 134 m2 organizohet ne pes dhoma gjumi nje kuzhine dhe dy banjo ndersa kati i katert ka siperfaqe totale prej 134 m2 eshte e organizuar ne kater dhoma gjumi nje guzhine dhe nje banjo. ndertesa ka hapesira te mjaftushme per organizim hotelerie dhe parking i bollshem. Ndertesa ofron pamje te qytetit te Durresit. prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore, per informacione te metejshme dhe nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

260,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT!

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET OBJEKT 2 KATESH BUZE RRUGES KRYESORE PLEPA TIRANE -KM3 SHITET OBJEKT 2 KATESH BUZE RRUGES KRYESORE PLEPA TIRANE -KM3

sale

1565 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET OBJEKT 2 KATESH BUZE RRUGES KRYESORE PLEPA TIRANE -KM3

Shitet objekt dy katesh me siperfaqe toke 1000m2 , siperfaqe ndertimi 565 m2 nga te cilat 240m2 jane objekt i katit te pare te organizuara per biznes servisi me lartesi ndertimi 5m . Kati i dyte eshte 305m2 i ndare ne dy aprtamente secila me siperfaqe ndertimi 150m2 . Apartametet perkatesishte jane te organizuara ne dhome ndenje me kuzhine , tre dhoma gjumi dhe 1 tualet . Objekti ndodhet ne kilometrin e 3 te rruges Plepa Tirane , ofrone mundesi te shumta investimi , posedon leje te regullt ndertimi te shoqeruar me hipoteke , objekti eshte i rivleresuar , per nje vizite ne prone dhe detaje te metejshme mos hezitoni te na kontaktoni ..

260,000 €
JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE NE LAGJEN 17 JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE NE LAGJEN 17

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE NE LAGJEN 17

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Shtepia ka sistem kapot , dush me ngrohje djellore , dhe nje vend parkimi ne dispozicion Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET GARAZH NE ILIRIA SHITET GARAZH NE ILIRIA

sale

601 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET GARAZH NE ILIRIA

Shitet garazh ne zonen e ilirise me siperfaqe totale 601m2 , objekti ka ajrosje natyrale , eshte i mire ndertuar nuk ka permbajtje te lageshtise. Mund te perdoret per magazinim te produkteve industriale , punishte dural, apo fasoneri , ka dalje ne rrugen kryesore me nje distance 50m , cmimi i references per zonen eshte okazion , mundesi kreditimi , certifikate pronesie te rregullte , per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ..

180,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE!

sale

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE!

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 54m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode, ideale per te kaluar pushimet verore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontakton.

SHITET OBJEKT INDUSTRIAL PRANE PORTI TE RI DURRES! SHITET OBJEKT INDUSTRIAL PRANE PORTI TE RI DURRES!

sale

17356 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET OBJEKT INDUSTRIAL PRANE PORTI TE RI DURRES!

Shitet objekt industrial me siperfaqe ndertimi 5333m2 dhe siperfaqe trualli 17356 , prona ndodhet ne afersi te portit te ri ne zonen e Spitalles Durres , aktualisht prona eshte ne aktivitet, ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per te organizuar procese industriale te ndryshme. Objekti ka leje mjedisore te aprovuar nga ministria e mjedisit , si dhe ka kapacitetin per asgjesimin e lendeve ndotese nga perpunimi i ujerave. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

3,500,000 €
JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1 NE PLEPA JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1 NE PLEPA

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 85 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhome gjumi, dy tualet. Apartamenti eshte i arreduar totalisht i nje stili modern. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme, ideale per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75 m2 .Ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me te standarteve me te larta te sigurise, i organizuar ne nje soggiorno, nje kuzhine , nje dhoma gjumi, nje tualete. Gjithashtu ka nje ballkon te bollshem, i cili ofron pamje te plote nga deti . Apartamenti eshte totalisht i arreduar,te nje stili modern, me puni, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLEPA JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLEPA

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLEPA

Garsonieria ka nje siperfaqe totale prej 45m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dhe nje tualet. Garsonieria eshte e mobiluar me kushte bashkohore, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  1+1 NE PLEPA JEPET ME QIRA  1+1 NE PLEPA

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA 1+1 NE PLEPA

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka siperfaqe totale prej 75m2 ndodhet në katin e trete te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar mire me te gjitha kushtet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.