Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037465

Na Kontaktoni

SHITET APMBIENT BIZNESI TEK RROTA  E KUQE! SHITET APMBIENT BIZNESI TEK RROTA  E KUQE!

sale

58 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET APMBIENT BIZNESI TEK RROTA E KUQE!

Ambienti ka nje siperfaqe totale 53m2 dhet neto 58m2 , ndodhet tek rrota e kuqe nje zone e banuar dhe e frekuentuar turistike gjate veres , nga rruga kryesore eshte i shkeputur me nje largesi prej 50m , dhe me rruge anesore midis dy pallateve me distance nga njera tjetera 15m . Objekti ka pesuar deme nga termeti eshte ne gjendje te pa rikonstrukturuar . Ambienti eshte i pershtatshem per klinika dentare , per artizanet si rrobaqepes , fruta perime , bylmetore etj. Dokumentacion i rregullt , per informacione te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni .

SHITET VILE NE HYRJE TE DURRESIT! SHITET VILE NE HYRJE TE DURRESIT!

sale

246 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE NE HYRJE TE DURRESIT!

Vila ka siperfaqe trualli 246m2 , siperfaqe ndertimi 227m2 nga te cilat , 122m2 jane ne katine e pare i cili oraganizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Kati i dyte eshte i organizuar ne siperfaqe 122m2 e organizuar ne nje dhome ndenje sebashku me kendin e kuzhines , tre dhoma gjumi dhe nje tualet . Zona ku ndodhet eshte zone ne zhvillim duke ofruar te gjitha oportunitetet per nje jetese te qete. Disponon Dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje . Per informacione shtese mos nguroni te na kontaktoni .

JEPET ME QIRA VILE, LAGJJA 18! JEPET ME QIRA VILE, LAGJJA 18!

rent

320 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA VILE, LAGJJA 18!

Vila ka siperfaqe ndertimi 375m2 dhe truall me siperfaqe 320m2 , perkatesishte kati i pare me siperfaqe 125m2 i organizuar ne nje korridore qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Kati i dyte me siperfaqe 125m2 eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi dhe nje tualet. kati i trete eshte i perber nga nje hapsir open space , nje tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLAGSHIP CENTER! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLAGSHIP CENTER!

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLAGSHIP CENTER!

Ambienti ka siperfaqe 75m2 ndodhet ne katin e trete te qenders tregtare Flagship center, i organizuar ne nje open space, hapsira te jep mundesin e pershtatjes per biznese te ndryshme . Ambjenti eshte ne kushte te mira funksionale , sistem ndricimi dhe kondicionimi, e pershtatshem edhe per zyra . Per informacione shtese mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE! SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE!

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 70.25m2 nga te cilat 61.04m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 9.21m2 te perbashketa .Pozicionohet ne katin e gjashte nje pallati ne ndertim me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Rezidenca ka dhe dy kate parkim, punime te nje standarti bashkohore , cilesi jetese e garantuar. Per informacione te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

108,500 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE! SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE!

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TIRANE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 70.25m2 nga te cilat 61.04m2 jane te brendshme dhe 9.21m2 te perbashketa. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati ne ndertim me ashensore. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Rezidenca ka dhe dy kate parkim , punimet te nje standarti bashkohore, cilesi jetese e garantuar. Per informacione te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

108,500 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE!

sale

93 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 93.09m2 nga te cilat 80.89 m2 jane te brendshme dhe 12.20 m2 jane te perbashketa . Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkonin kryesore , dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet personale ndersa dhoma tjeter e gjumit ofron dalje ne ballkon dhe nje tualet qendror. Rezidenca ofron dhe dy kate parkim , cilesi te larte ndertimi me materiale bashkohore . Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

144,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE!

sale

101 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE TIRANE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 100.58m2 nga te cilat 87.40 jane te brendeshme dhe 13.8m2 jane te perbashketa , ndodhte ne katin e peste te nje pallati ne ndertim. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet te brendeshem dhe tualeti qendror. Rezidenca ofrone dhe dy kate parkim, standarte i larte i ndertimit sipase kushteve bashkohore . Per informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni

155,000 €
JEPET ME QIRA KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE! JEPET ME QIRA KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE!

rent

700 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE!

Kapanoni aktualishte punon si servis makinash, ka nje siperfaqe te brendeshme 235m2 dhe siperfaqe toke 700m2 . Gjeresi e prones 10.10 m dhe gjatesi 21.40. Objekti eshte i projektuar per dy kate , i pershatshem per biznese te ndryshme , si oficina , magazina etj. Disponon dokumentacioni te rregullt, per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni .

500 €
SHITET KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE! SHITET KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE!

sale

700 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET KAPANON NE KM 7 TE RRUGES PLEPA - TIRANE!

Kapanoni aktualishte punon si servis makinash, ka nje siperfaqe te brendeshme 235m2 dhe siperfaqe toke 700m2 . Gjeresi e prones 10.10 m dhe gjatesi 21.40 . Objekti eshte i projektuar per dy kate , i pershatshem per biznese te ndryshme , si oficina , magazina etj. Disponon dokumentacioni te rregullt, per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni .

Cmimi sipas kërkesës
JEPET ME QIRA GARAZH ME SIPERFAQE 600M2 NE ILIRIA JEPET ME QIRA GARAZH ME SIPERFAQE 600M2 NE ILIRIA

rent

601 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA GARAZH ME SIPERFAQE 600M2 NE ILIRIA

Jepet me qira ne zonen e ilirise me siperfaqe totale 601m2 , objekti ka ajrosje natyrale , eshte i mire ndertuar nuk ka permbajtje te lageshtise. Mund te perdoret per magazinim te produkteve industriale , punishte dural, apo fasoneri , ka dalje ne rrugen kryesore me nje distance 50m , Certifikate pronesie te rregullte , per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ..

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES!

sale

93 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES!

Apartamenti ndodhet tek Shkembi Kavajes zone e cila ofron nje jetese te qete ne cdo stine te vitit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur dhe me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 83 m2 dhe siperfaqe totale 93 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe tre ballkone. Apartamenti eshte i restauruar kohet e fundit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.