Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Property expert / Realtor

+355692037465

Contact Us

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

sale

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

Apartamenti me siperfaqe totale 100m2 dhe te brendeshme 91m2 organizohet nga korridori hyrës, në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ështe e bollshme dhe dhoma e femijeve eshte komode, dhe tualetin qëndror. Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati të ri dhe të pajisur me ashensor. Cdo hapësirë e brendshme ka ndricim natyral dhe pamje te pjeseshme nga deti . Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara turistike . Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

115,000 €
JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK LAGJA 17 JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK LAGJA 17

rent

160 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK LAGJA 17

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane rrotes se qerres , apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 160m2 , i organizuar ne korridor nga ku behet shperndarja ne nje kuzhine , tre dhoma gjumi dhe nje banjo. Zona ofron qetesi dhe rehati per nje jetes sa me komode. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA VILE  NE ARAPAJ! JEPET ME QIRA VILE  NE ARAPAJ!

rent

440 m2

Bedroom

3 Bathroom

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!

Vila disponon siperfaqe trualli 500m2 , dhe siperfaqe ndrertimi 440m2 , perkatesishte kati -1 ka siperfaqe 120m2, kati zero perkatesishte me siperfaqe 160m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, tre dhoma gjumi dy banjo dhe dy ballkone , arredim bashkohor dhe cilesor eshte e pajisur sitem ngrohje/ftohje dhe oxhak funksional , tavane te varura me sistem ndricimi. Kati dyte ka siperfaqe 160m2 , perkatesishte ka nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe dy ballkone . Vila eshte e rrethuar me nje hapsire te bollshme te oborrit dhe nga pishina duke iu ofruar pamje relaksuese dhe momente privatsie familjare.Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK LAGJIA 17! SHITET SHTEPI PRIVATE TEK LAGJIA 17!

sale

295 m2

Bedroom

3 Bathroom

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK LAGJIA 17!

Shitet shtepi private me siperfaqe trualli 295m2 dhe 130 m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet nga salloni ku behet shperndarja ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi perkatesisht secila me banjo, shtepia gjithashtu disponon edhe nje dhome gjumi e cila eshte e vecuar bashke me banjon . Ndertesa ka punime cilesore sistem kapot te jashtem ku ruhen temperaturat e brendeshme te nderteses si ne vere dhe ne dimer. Sistem elektrik te ri bashke me tavanet e varura. Shtepia ofrone komoditet dhe jetes shume te qete. Disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

sale

66 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 56.5 m2. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues pa ashensor . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi. Pozicionohet ne nje zone ku ofrohet akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion tr rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET GARAZHD PRANE HOTEL ADRIATIK PLAZH! SHITET GARAZHD PRANE HOTEL ADRIATIK PLAZH!

sale

25 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET GARAZHD PRANE HOTEL ADRIATIK PLAZH!

Garazhi ka nje siperfaqe te brendeshme 25,30m2 . Disponon dokumentacioni te rregullt hipotekor , per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni!

25,000 €
JEPET ME QIRA VILE NE GOLEM! JEPET ME QIRA VILE NE GOLEM!

rent

420 m2

Bedroom

3 Bathroom

JEPET ME QIRA VILE NE GOLEM!

Ne nje nder zonat me te bukura turistike ne Golem jepet me qira vile tre kateshe me siperfaqe trualli 1120 m2 dhe siperfaqe ndertimi 420 m2. Vila eshte e organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines dy dhoma gjumi dhe tualet. Kati i dyte organizohet nga nje holl, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndersa kati i trete organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe peme, duke ofruar dhe post parkimi. Zona e banimit ofron nje qetesi maksimale , si dhe te gjitha sherbimet e nevojshme . Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni . Te gatshem te ju sherbejm ne cdo kohe .

2,500 €
JEPET ME QIRA KATI I KATERT I NJE VILE NE SPITALLE! JEPET ME QIRA KATI I KATERT I NJE VILE NE SPITALLE!

rent

160 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA KATI I KATERT I NJE VILE NE SPITALLE!

Jepet me qira kati i katert i nje vile ne spitalle me nje siperfaqe totale prej 160m2. Organizohet ne nje sonxhorno e bashkangjitur me nje kend kuzhine dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te qytetit orientim gjeografik shume i favorshem.Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE KAZAZIT! JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE KAZAZIT!

rent

67 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE KAZAZIT!

Ambienti ka siperfaqe totale 65m2 , organizohet ne nje open space dhe nje banjo. Ka sherbyer si studio fotografike ndodhet ne nje zone te banuar dhe te frekuentuar, mundesi parkimi para ambjentit. I pershtatshem per nje larmishmeri biznesesh , si parukeri , zyra , butik etj. I gatshem per te mirepritur bisnesin e ardhshem, mos nguroni te na kontaktoni.

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES! SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!

sale

9001 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!

Shitet toke me siperfaqe 9001 ne autostraden Tirane Durres , e pozicionur ne nje nder zonat me zhvillim te larte biznesi , siperfaqa e tokes lejon ndertimin e kapanoneve apo ndertesa per biznese te medha . Infrastruktura rrugore eshte ndertuar nga bizneset e tjera qe operojne ne zone . Kosto per vendosjen e energjise elektrike dhe ujit eshte minimale . per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA  ME PAMJE NGA DETI! SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA  ME PAMJE NGA DETI!

sale

105 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe te brendeshme 96.5. Ndodhet ne katin e tete te nje pallat te ri, te pajisur me ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i arreduar te nje stili modern, me punime gipsi, sistem ngrohje , sistem ndricimi etj. Rehatia dhe qetesia e zones mundeson nje jetese komode . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

130,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA!

sale

128 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA!

Apartamenti disponon 127.5m2 ne total , nga te cialat 98m2 jane siperfaqe te brendeshme te apartamentit , 7m2 te perbashketa , dhe 22.5m2 siperfaqe verande . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ndodhet ne katin e trete te nje pallat te ri pa ashensor , i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dy tualete nje verande dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i arreduar i nje stili modern, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.