Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Property expert / Realtor

+355692037465

Contact Us

SHITET BAR RESTORANT NE GOLEM! SHITET BAR RESTORANT NE GOLEM!

sale

338 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET BAR RESTORANT NE GOLEM!

Restoranti ka nje siperfaqe totale 338m2 nga te cilat 248 m2 jane te brendeshme dhe 90m2 jane verande e jashtme. Ndodhet ne vijen e dyte te plazhit te golemit . Veranda ka hapesire te mjaftueshme per 10 tavolina , nje salle e hapur, ku ne funde ndodhet kuzhina , banakun ne qender dhe dy tualete . Restoranti eshte ne kushte funksionale. Dokumentacioni eshte i rregullt , per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

600,000 €
SHITET VILE INDIVIDUALE MAREA RESORT , QERRET KAVAJE! SHITET VILE INDIVIDUALE MAREA RESORT , QERRET KAVAJE!

sale

142 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET VILE INDIVIDUALE MAREA RESORT , QERRET KAVAJE!

Vila ka nje siperfaqe trualli 373.6m2 , nga te cilat 71.6m2 jane siperfaqe ndertimi ne katin e pare dhe 71.6m2 ne katin e dyte , Ndodhet ne rreshtin e dyte te vilave brenda resortit turistik . Vila organizohet ne nje sallon sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet , kati i dyte eshte i orggnizuar ne dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Resorti ofron mirmbatje gjate gjithe viti. Mundesi per ndertimin e nje pishine ne hapsiarat e jashtme te viles . Dokumentacion te rregullt hipotekore , per informacione shtese mos nguroni te na kontaktoni .

490,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ILIRIA! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ILIRIA!

sale

106 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ILIRIA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 106m2 nga te cilat 76m2 jane te brendeshme dhe 30m2 jane siperfaqe e ballkoneve te pa shenuara ne certifikate. Ndodhet ne kati e pare te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Organizohet ne nje korridor e cila ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi , nje sallon sebashku me kendin e kuzhines , dy tualete dhe nje ballkon. Zona eshte e gjelberuar nder me te frekuentuar turistike , ofrone te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Dokumentacion te rregullt hipotekor per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni.

120,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1 NE HEKURUDHA ! SHITET APARTAMENT 3+1 NE HEKURUDHA !

sale

102 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1 NE HEKURUDHA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102m2 dhe nje siperfaqe te brendeshme 92m2 ndodhet ne katin e pare te nje pallati me ashensore dhe administrim . Organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje tualet , tre dhoma gjumi , dhe nje sallone sebashku me kendin e kuzhines dy nga dhomat e gjumit kan dalje ne ballkone . Eshte i pershtshem dhe per zhvillimin e aktiviteteve private si klinika dentare , laboratore . Dokumentacion i rregullt hipotekor . Per n je vizite ne perone mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CEZMA FERRES SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CEZMA FERRES

sale

58 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CEZMA FERRES

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 58m2 Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mirembajtur, pa ashensor . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

SHITET APARAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE ILIRIA! SHITET APARAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE ILIRIA!

sale

206 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE ILIRIA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 206m2 nga te cilat 116m2 jene te brendeshme dhe 90m2 verande . Ndodhet ne kati e nente te nje pallati me ashensor dhe administrim , organizohet ne nje sallon nga ku behet shperndarja ne dy dhoma gjumi njera disponon tualet , nje tualet qendrore me ajrim natyral , kuzhina e vecuar me dalje ne verande , dy ballkone . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode . Disponon dokumentacion i rregullt hipotekor, per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

Price upon request
SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK RROTA KUQE 60M NGA DETI ! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK RROTA KUQE 60M NGA DETI !

sale

213 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK RROTA KUQE 60M NGA DETI !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 213m2 nga te cilat 141 jane ne certifikate , ndodhet ne katin e dyte te nje pallati gjashtekatesh me administrim, ofron edhe post parkim . Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne nje sallon sebashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit te cilat kane akses ne ballkon dhe dy banjo. Apartamenti eshte i investuar me sistem ngrohje, sistem ftohje dhe kapot te jashtem, dritaret kane izolim akustike . Pallati eshte i aksesushem vetem nga banoret . Dokumentacion i rregullt hipotekore , per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET GARSONIERE NE VOLLGA SHITET GARSONIERE NE VOLLGA

sale

42 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET GARSONIERE NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 42 m2 nga te cilat 37 m2 jane te brendshme. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 2019. Studioja eshte e arreduar me stil moderne ,me rinovim cilesor evropian .Planimetria eshte e rregullt , ambienti i fjetjes eshte i ndare ne menyre te perparuar nga ai ndjenjes dhe ngrenies. Dyshemeja eshte laminat , ndricimet led, tualeti i rinovuar totalisht . Apartamenti ndodhet ne nje zone elitare , i gatshem per banim ose investim . Gjithashtu ka nje parkim nentokesor i cili ka nje kosoto mujore prej 50 eurosh . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni .

51,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE ZONEN E PISHAVE TE BUTA GOLEM ! SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE ZONEN E PISHAVE TE BUTA GOLEM !

sale

205 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE NE ZONEN E PISHAVE TE BUTA GOLEM !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 205m2 , nga te cilat 88.34 jane te brendshme dhe 117m2 jane siperfaqe te verandes . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor me administrim. Organizohte ne nje sallon se bashku me kendin ne kuzhines , dy dhoma gjumi , nje tualet , ballkon dhe verande. Ofron ambient relaksues mes pishave te buta , jo me shume se 50m larg nga deti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione mbi pronen apo prona te ngjashme na kontaktoni.

195,000 €
SHITET 9000M2 TOKE NE ZONEN E SPITALLES! SHITET 9000M2 TOKE NE ZONEN E SPITALLES!

sale

9000 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET 9000M2 TOKE NE ZONEN E SPITALLES!

Toka ka nje siperfaqe 9000m2 ndodhet ne zonen e spitalles shume prane projektit te skuadres sportive te Manchester city. Eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni. Shume prane ndodhet dhe porti industrial i cili eshte ndikues ne zhvillimin e zones. Dokumentacion i rregullt hipotekor, per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

225,000 €
SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLEPA ! SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLEPA !

sale

105 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLEPA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 85 m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande me siperfaqe 20 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit i cili ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

80,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

rent

67 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

Jepet me qira apartament 1+1 ne Plazh, apartamenti ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe pozicionohet ne kati e trete te nje pallati gjashte katesh te pajisur me ashensor dhe administrim . Organizohet nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara turistike. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.