Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Property expert / Realtor

+355692037465

Contact Us

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 6! SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 6!

sale

90 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 6!

Ambienti ka nje siperfaqe totale 90m2 , dhe te brendshme 75.48m2 . Ndodhet ne nje nder zonat me te populluara te qytetit te durresit, ambienti eshte ne katin e pare te nje ndertese ezistuse. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, mundesi ideale per te ngritur biznesin tuaj te ardhshem. Per informacione shtes mos nguroni te na kontaktoni .

130,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VILA E ZOGUT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VILA E ZOGUT!

rent

130 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VILA E ZOGUT!

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te bukura dhe te frekuentuara te qytetit te Durresit, ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 120 m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi dhe dy banjo, ndodhet ne katin e kater te nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ofron pamje te mrekullueshme nga deti. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni .

SHITET 500M2 TOKE NE ARAPAJ SHITET 500M2 TOKE NE ARAPAJ

sale

500 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET 500M2 TOKE NE ARAPAJ

Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2. Pozicion shume i favorshem per ndertim te nje shtepie private, zone e banuar dhe me infrastruktur te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni .

32,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1  NE SHKEMB KAVAJE! SHITET APARTAMENT 1+1  NE SHKEMB KAVAJE!

sale

54 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE!

Apartamenti eshte i pozicionuar ne vije te pare me detin, disponon 54m2 totale dhe 45.6m2 neto . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim , Organizohet nga nje ambjent ndenje sebashku me kendin e kushines, nje dhome gjumi , nje tualet . Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet eshte nder zonat me te frekuenturat nga turistet e huaj , ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt pronsie. Per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE!

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2. Ndodhet në katin e gjashte te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, i organizuar ne nje soggiornose dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i arreduar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2. Ndodhet ne nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet ,nje ballkon dhe jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Zona ne te cilen ndodhet ofrone te gjitha fasilitetet per nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion mos nguroni te na kontaktoni .

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60m2. Ndodhet ne nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet ,nje ballkon dhe jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete . Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1 +1 NE HEKURUDHA! JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1 +1 NE HEKURUDHA!

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 +1 NE HEKURUDHA!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2. Ndodhet ne nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet ,nje ballkon dhe jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+2 ME PAMJE  BALLORE NGA DETI NE VOLLGA JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+2 ME PAMJE  BALLORE NGA DETI NE VOLLGA

rent

160 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE BALLORE NGA DETI NE VOLLGA

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, ne Vollga. Ka nje siperfaqe totale prej 160m2. Ndodhet në katin e e dyte te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, i organizuar ne nje soggiorno,nje kuzhin te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje depo. Gjithashtu ka dy ballkone te bollshme, me pamje nga deti. Apartamenti eshte totalisht i arreduar te nje stili modern, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GRAND BLUE FAFA RESORT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GRAND BLUE FAFA RESORT!

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GRAND BLUE FAFA RESORT!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2, ndodhet ne katin e kater te nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte i arreduar mire me te gjitha kushtet e nevojshme elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim . Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE NE GOLEM! SHITET VILE NE GOLEM!

sale

393 m2

Bedroom

3 Bathroom

SHITET VILE NE GOLEM!

Vila ka nje siperfaqe trualli 412m2 dhe nje siperfaqe ndertimi 393m2 te shperndara ne tre kate perkatesishte kati pare 123m2 , kati dyte 135 dhe kati trete 135m2 . Tipologjia e katve eshte e njejte , soxhorno bashke me kendi e kuzhines dy dhoma gjumi , banjo , ballkon dhe depo . Vila eshte e bashkangjitur me dy vila te tjera. Hapesire e gjelber me mundesi ndertimi dhe te nje pishine . Ndertesa ka filluar punimet ne vitin 1999 dhe kan perfunduar ne 2002 . Ngrohja behet nepermjet rrjetit te kaldajes . Dokumentacioni hipotekor eshte i rregullt per me shume informacion mos nguroni te na kontaktoni . Vila eshtre e gateshme per shitje.

260,000 €
SHITET TOKE NE TILAJ TE KAVAJES! SHITET TOKE NE TILAJ TE KAVAJES!

sale

1260 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE NE TILAJ TE KAVAJES!

Toka ka nje siperfaqe totale prej 1260m2 , ne certifikaten e pronesise eshte e shenuar si pemetore . Eshte pozicionuar buze rruges kryesore te fashtit Tilaj. Dokumentacioni i rregull hipotekor dhe e gateshme per shitje . Per informacion te detajuar mos nguroni te na kontaktoni.