Oltjan Leka

Oltjan Leka
Oltjan Leka

Property expert / Realtor

+355692037465

Contact Us

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe totale prej 120m2. Ndodhet në katin e e dyte te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone te bollshme, me pamje nga deti. Apartamenti eshte totalisht i arreduar te nje stili modern, me punime gipsi, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI! SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

sale

157 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 157m2 nga te cilat 140m2 jane te brendeshme. Ndodhet ne katin e katerte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon , tre dhoma gjumi , njera me dalje ne ballkon dhe dy banjo. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me kerkese te larte, munde te sigurohet ambient parkimi ne siperfaqet e perbashketa te pallatit . Dispoon dokumentacion te rregullt, per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

180,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

sale

86 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 74m2 dhe 86m2 siperfaqe totale. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese peskateshe me administri. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te cilesore dhe komode. Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALI ROBIT SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALI ROBIT

sale

80 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALI ROBIT

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 62.9m2 dhe 79.75m2 siperfaqe totale. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese peskateshe me administri. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te cilesore dhe komode. Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PISHAT E BUTA! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PISHAT E BUTA!

sale

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PISHAT E BUTA!

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 61m2 dhe 75m2 siperfaqe totale. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese peskateshe me administri. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te cilesore dhe komode. Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1  TEK  PISHAT E BUTA! SHITET APARTAMENT 1+1  TEK  PISHAT E BUTA!

sale

81 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PISHAT E BUTA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 81.47m2 nga te cilat 73.67m2 jane te brendeshme dhe 7.8m2 totale. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese pese kateshe me administri. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te cilesore dhe komode. Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

Price upon request
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

Siperfaqja e apartamentit eshte 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mirembajtur pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe gati per nje jetes sa me komode. Zona ku ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET TOKE PRANE ISH SPITALIT TE KOCKAVE,SHKALLNUR! SHITET TOKE PRANE ISH SPITALIT TE KOCKAVE,SHKALLNUR!

sale

6000 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE PRANE ISH SPITALIT TE KOCKAVE,SHKALLNUR!

Toka ka nje siperfaqe prej 6000m2 ndodet ne zonen e ish spitalit te kockave, ka nje shtrirje kodrinore , ofrone pamje nga deti duke perfshire dhe qytetin e Durresit, zona eshte me infrastrukture ne zhvillim. Toka mund te ndahet me parcela sipase kerkesave te klienteve , kjo ndarje percakton dhe cmimin per m2 te tokes . Cmimi do te varjoje nga 40-80 Euro/m2 . Mundesi reale per ndertimin e viles tuaj ideale . Dokumentacion i rregullt, per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

rent

74 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

Siperfaqja e apartamentit eshte 74 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe gati per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET VILE TRE KATESHE NE LAGJEN 18 SHITET VILE TRE KATESHE NE LAGJEN 18

sale

320 m2

Bedroom

3 Bathroom

SHITET VILE TRE KATESHE NE LAGJEN 18

Vila ka siperfaqe ndertimi 375m2 dhe truall me siperfaqe 320m2 , perkatesishte kati i pare me siperfaqe 125m2 i organizuar ne nje korridore qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Kati i dyte me siperfaqe 125m2 eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi dhe nje tualet. kati i trete eshte i perber nga nje hapsir open space , nje tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Price upon request
JEPET TRIPLEX  ME QIRA ME PAMJE NGA DETI TEK VILA E ZOGUT! JEPET TRIPLEX  ME QIRA ME PAMJE NGA DETI TEK VILA E ZOGUT!

rent

250 m2

Bedroom

3 Bathroom

JEPET TRIPLEX ME QIRA ME PAMJE NGA DETI TEK VILA E ZOGUT!

Jepet triplex me qira me siperfaqe totale 250m, vila eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit prane Viles se Zogut. Vila eshte e organizur ne nje sogorno te madhe me kende kuzhines te vecuar , kater dhoma gjumi te cilat kane pamje nga deti , tre tuale, ballkon dhe verande. Vila eshte e rikonstruktuar totalisht dhe e mobiluar e cila ofrone nje jetes sa me te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

rent

74 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Jepet me qira apartament plazh me siperfaqe te brendshme prej 65m2 dhe siperfaqe totale prej 74 m2. Zona eshte mjaft e qete dhe ofron te gjitha fasilitete e nevojshme per nje jetese komode. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per nje informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni