Isli Biduli

Isli Biduli
Isli Biduli

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037471

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK GJYKATA ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK GJYKATA !

rent

210 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK GJYKATA !

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe te brendshme prej 200m2, ne katin e dyte nga toka. Ambienti eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, si zyra, njesi komerciale, klinika dentare apo kategori te tjera biznesesh. Perparesia kryesore eshte afersia me institucionet shteterore, bizneset private dhe aksesi i drejteperdrejte me rrugen kryesore te qytetit. Per vizite ne prone apo cdo informacion tjeter te nevojshem na kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE, KENETE JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE, KENETE

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE, KENETE

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK  GJYKATA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK  GJYKATA

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK GJYKATA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA MAGAZINE TE ISH PARKU AUTOBUZAVE! JEPET ME QIRA MAGAZINE TE ISH PARKU AUTOBUZAVE!

rent

220 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QIRA MAGAZINE TE ISH PARKU AUTOBUZAVE!

Jepet me qira magazine ne me siperfaqe totale 220m2 dhe siperfaqe te brendeshme 170m. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space dhe ka nje lartesi 5,5m. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+GARAZHD TE RROTA KUQE! JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+GARAZHD TE RROTA KUQE!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZHD TE RROTA KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e tete te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Ne cmim te qirase jane te perfshira garazhidi, ashensori dhe Interneti.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor ne Plepa Rrotondo ne Durres. Disponon 90 m2 totale te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te cilat mundesojn ndricim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e preferuar per banim dhe per pushime ku ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode dhe duke shijuar pamjen relaksuese nga Deti. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.

95,000 €
SHITET SUPER APARTAMENT  NE VOLLGA ! SHITET SUPER APARTAMENT  NE VOLLGA !

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SUPER APARTAMENT NE VOLLGA !

Apartamenti ndodhet ne Vollga dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje fantastike te qytetit . Ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor dhe me punime mjaft cilesore. Apartamenti eshte i sapomobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT! SHITET APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT!

sale

123 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 116m2 dhe orientim jug-lindje, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi,nje tualet, dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 60m2 ne kt 1 pare te banimit. Perparesite jane siperfaqja e konsiderueshme, organizimi i hapesires dhe afersia me qendren gje e cila lehteson punet pasi eshte afer me institucionet shteterore dhe bizneset private. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftoj te kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIER NE ILIRIA JEPET ME QIRA GARSONIER NE ILIRIA

rent

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIER NE ILIRIA

Garsoniera ka nje siperfaqe totale prej 35m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe te totale prej 70 m2 dhe Ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.