Isli Biduli

Isli Biduli
Isli Biduli

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037471

Na Kontaktoni

SHITET GARSONIERE NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI! SHITET GARSONIERE NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!

sale

42 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!

Garsonieria ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor ne Plepa,Durres. Disponon 36.5m2 ne certifikate e cila organizohet ne nje korridore me nje dhome open-space, nje tualet dhe nje ballkon i bollshem. Garsonieria ofron pamje relaksuese nga deti. Zona ku ndodhet eshte nje zone e preferuar per pushime dhe me parking te bollshem.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.

43,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE ME PAMJE NGA DETI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE ME PAMJE NGA DETI!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e katert nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti deri ne fund te muajit maj jepet me 250 Euro ndersa per gjithe vitin me 330 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA

sale

165 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete ,dy ballkone dhe nje kantine prej 26m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

rent

115 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri, me ashnesor .Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i gatshem per nje jetese komode. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 NE HEKURUDHA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 NE HEKURUDHA

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 NE HEKURUDHA

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme mprej 70 m2 dhe siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA !

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe siperfaqe te brendeshme 54.5m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhen ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndejnje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet ,nje ballkon dhe jepet me qira deri ne fund te muajit Qershor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te qytetit te Durresit. Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD!

Apartamenti disponon 85m2 siperfaqe totale, te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembatje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.