Isli Biduli

Isli Biduli
Isli Biduli

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037471

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me relaksuese dhe te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe siperfaqe totale prej 95 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi me garderobe, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga qyteti. Apartamenti eshte i arreduar totalisht i nje stili modern deri ne detajet me te vogla. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme, ideale per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE VOLLGA!

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE VOLLGA!

Apartamenti pozicionohet ne nje pallati cilesor me ashensor ne zonen e Vollges i cili ju ofron nje jetese te qete dhe komode. Apartamenti ofron mundesi parkimi dhe ka nje siperfaqe totale prej120 m2 eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mire-mobiluar, disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+2 NE QENDER JEPET ME QIRA APARTAMENT  2+1+2 NE QENDER

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIER NE VOLLGA ! JEPET ME QIRA GARSONIER NE VOLLGA !

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIER NE VOLLGA !

Garsoniera ka nje siperfaqe totale prej 50m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDER!

Ambienti organizohet ne nje hapesire open space ,nje tualet dhe ka nje siperfaqe totale prej 80 m2. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ne cmim te qirase jane te perfshira administrimi dhe Interneti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E RE E PORTIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E RE E PORTIT!

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E RE E PORTIT!

Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ri me dy ashensora. Ka nje siperfaqe totale prej 125m2 dhe eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballkone me pamje nga deti. Apartamenti ka nje arredim te ri dhe modern, i cili ofron nje jetese mjaft komode. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe totale prej 65 m2. Ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballko. Apartamenti ka nje arredim te ri dhe modern, i cili ofron nje jetese mjaft komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 81m2 dhe ndodhet ne katin e kater te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA !

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, pa ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GJYKATES! JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GJYKATES!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GJYKATES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI !

rent

145 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI !

Jepet me qira ambient biznesi ne Vollga me nje siperfaqe totale prej 145m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space,tre tualete dhe nje depo prej 25m2. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.