Leonard Koci

Leonard Koci
Leonard Koci

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

+355683010137

Na Kontaktoni

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk! Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk!

sale

112 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk!

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk! Kati i 4. Siperfaqe 111.5 m2 dhe ka verande 44m2. ME orientim veri-lindje. Ka si pjese te saj oxhak funksional ne sallon. Cmimi 105,000 euro. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355 68 30 10 137

105,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 afër Stacionit të Trenit! Shitet Super Apartament 2+1 afër Stacionit të Trenit!

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 afër Stacionit të Trenit!

Shitet Super Apartament 2+1 afër Stacionit të Trenit! Kati i 5-te. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 103 m2 plus 54 m2 garazh per 2 makina. Cmimi 115,000 euro. Orientim jug-perendim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355 68 30 10 137

Shitet Super Penthouse 3+1+2 te Kodra e Diellit! Shitet Super Penthouse 3+1+2 te Kodra e Diellit!

sale

160 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Super Penthouse 3+1+2 te Kodra e Diellit!

Shitet Super Penthouse 3+1+2 te Kodra e Diellit! Super investim dhe mobilim luksoz. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 bashke me ballkon. Gjendet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 5 katesh. Me hipoteke. Per nje vizite ne prone ose per informacione te tjera kontaktoni ne: +355 68 30 10 137

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk! Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk!

sale

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk!

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk! Punime shume cilesore nga vete pronari i apartamentit. Kati i 2-te ne nje pallat te ri te vitit 2021 me ashensor. Me hipoteke. Ka dy ballkone dhe 2 tualete. Siperfaqe 105 m2. Cmimi 70,000 euro. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +335 68 30 10 137

70,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 Pranë Shkollës Vace Zela,Don Bosko! Shitet Super Apartament 2+1 Pranë Shkollës Vace Zela,Don Bosko!

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 Pranë Shkollës Vace Zela,Don Bosko!

Shitet Super Apartament 2+1 Pranë Shkollës Vace Zela ne Don Bosko. Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri. Eshte e mobiluar. Ka 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe 1 tualet . Siperfaqja eshte 80 m2 plus veranda 30 m2. Cmimi: 88,000 euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137.

Shitet Tokë Në Pezë Të Madhe! Shitet Tokë Në Pezë Të Madhe!

sale

2000 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Tokë Në Pezë Të Madhe!

Shitet Toke Ne Peze Te Madhe afer rruges kryesore. Eshte 2000 m2. Cmimi: 100,000 euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137

100,000 €
Jepet Me Qera Super Ambient Komercial Mbrapa Casa Italias! Jepet Me Qera Super Ambient Komercial Mbrapa Casa Italias!

rent

180 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet Me Qera Super Ambient Komercial Mbrapa Casa Italias!

Jepet Me Qera Super Ambient Komercial Mbrapa Casa Italias, i pershtatshem edhe per magazine ,garazhd . Ndodhet ne katin 0. Eshte 180 m2, i restauruar totalisht. Cmimi: 300 euro/muaj. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rr. Dritan Hoxha ,Laprake! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rr. Dritan Hoxha ,Laprake!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rr. Dritan Hoxha ,Laprake!

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rr. Dritan Hoxha , ne Laprake. Ndodhet ne katin e 4, ne pallat te ri me ashensor. Eshte i mobiluar. Cmimi : 350 euro/muaj. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137

Jepet Ambient Me Qera Tek Green City,Astir! Jepet Ambient Me Qera Tek Green City,Astir!

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Ambient Me Qera Tek Green City,Astir!

Jepet ambient me qera e cila perfshin nje hapesire prej 45 m2, ideale per zyre ose studio. Ambienti gjendet prane nje kompleksi residencial i ndertuar se fundmi ku perfshihen sherbime te ndryshme si lavanderi, dyqan berberi, supermarket, lounge bar, cafè bar, piceri, klinike dentare. Ofron mundesine arritjes ne qender te qytetit si ne kembe dhe me makine. Cmimi është 300 euro/muaj. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137

Shitet Apartament 2+1 Prane Kmy,Yzberisht! Shitet Apartament 2+1 Prane Kmy,Yzberisht!

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Prane Kmy,Yzberisht!

Shitet Apartament 2+1 Prane Kmy,Yzberisht. Eshte 104 m2, E mobiluar totalisht. Ndodhet ne katin e 5-te banim. Orientimi lindje. Eshte 2 dhoma gjumi plus 1 kuzhine , plus 2 ballkone te bollshme. Cmimi: 94,000 euro . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: +355 68 30 10 137.

Jepet Me qera Super Apartament 1+1 Per 200 Euro, Mbrapa Casa Italias! Jepet Me qera Super Apartament 1+1 Per 200 Euro, Mbrapa Casa Italias!

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me qera Super Apartament 1+1 Per 200 Euro, Mbrapa Casa Italias!

Jepet Me qera Super Apartament 1+1 Mbrapa Casa Italias. Eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e 2-te. Cmimi: 200 euro/muaj. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: +355683010137

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Green City,Astir! Shitet Super Apartament 2+1 Tek Green City,Astir!

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Green City,Astir!

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Green City,Astir.Ndodhet ne pallat te ri. Eshte ne katin e 6-te banim. Ka siperfaqe 108 m2 . Ka orientim Veri-Perendim Cmimi: 110,000 euro. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: +355 68 30 10 137.

110,000 €