Leonard Koci

Leonard Koci
Leonard Koci

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355683010137

Na Kontaktoni

Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake! Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake!

Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake! - Kati i 1-re - Siperfaqja 130 m2 - Lokacion teper te favorshem dhe lehte te aksesueshem - 1300 Euro/Muaj Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Shitet Super Shtepi Private ne Laprake! Shitet Super Shtepi Private ne Laprake!

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Shtepi Private ne Laprake!

Shitet Super Shtepi Private ne Laprake! - Ndertese 2 kateshe - Siperfaqja 110 m2 - 97 m2 Truall - Shitet e mobiluar - Me dokumentacion te rregullt - 158,000 Euro - Lokacion te pershtatshem per nje jetese sa me komode Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

158,000 €
Jepet me Qera Super Apartament 1+1 ne Laprake! Jepet me Qera Super Apartament 1+1 ne Laprake!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet me Qera Super Apartament 1+1 ne Laprake!

Jepet me Qera Super Apartament 1+1 ne Laprake! - Kati i 2-te - Siperfaqja 70 m2 - E mobiluar - 350 Euro/Muaj - Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Shitet Super Apartament 2+1+2 te Rruga e Kavajes! Shitet Super Apartament 2+1+2 te Rruga e Kavajes!

sale

113.2 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 2+1+2 te Rruga e Kavajes!

Shitet Super Apartament 2+1+2 te Rruga e Kavajes! - Super e mobiluar - Kati i 9-te - Siperfaqja 113.2 m2 - Orientimi Perendim - Punime teper cilesore dhe me standart - 305,640 Euro - Zona ofron fasilitete per nje jetese teper komode Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Jepet me Qera Super Duplex ne Laprake! Jepet me Qera Super Duplex ne Laprake!

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet me Qera Super Duplex ne Laprake!

Jepet me Qera Super Duplex ne Laprake! - Kati i 3-te - Siperfaqja 125 m2 - E mobiluar - 500 Euro/Muaj - Ne nje nga zonat me te kerkuara ne Laprake Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Laprake! Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Laprake!

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Laprake!

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Laprake! - Kati i 5-te - Siperfaqja 120 m2 - E kompletuar - Orientimi Jug-Perendim - 165,000 Euro - Me dokumentacion te rregullt - Ne nje nga zonat me te mira ne Laprake Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

165,000 €
Jepet me Qera Super Shtepi Private 1+1 ne Laprake! Jepet me Qera Super Shtepi Private 1+1 ne Laprake!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet me Qera Super Shtepi Private 1+1 ne Laprake!

Jepet me Qera Super Shtepi Private 1+1 ne Laprake! - Kati i 4-te - Siperfaqja 100 m2 - E mobiluar - 250 Euro/Muaj - Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

VILE LUKSOZE PER SHITJE!! VILE LUKSOZE PER SHITJE!!

sale

295 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

VILE LUKSOZE PER SHITJE!!

Shitet Super Vile ne Sauk! - Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. - Ka nje siperfaqe totale prej 295 m2 - Hyrja e makinave dhe kembesoreve behet nga rruga e siperme e brezit. - Ne fasaden lindore te tyre vilat kane carje te medha dritaresh te cilat mundesojne futjen e drites natyrale. - Zonat e dites qe perkojne me kte pjese te fasades se objektit jane ndenja,kuzhina dhe ngrenia. Nga ambjentet e se cilave mund te aksesohet lehtesish me ane te vetratave per ne kopesht dhe pishine. - Pishina ploteson peisazhin e gjelber te kopeshtit duke u konturuar nga veshja e pllakave te gurit. - Ne kati -1 pozicionohen ambjentet e kantines, nje depo, nje tualet, shkalla qe te con ne katin perdhe si dhe ambjentet teknike te pishines. - Cmimi i saj eshte vetem 550,000 Euro Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

550,000 €
Shitet Super Apartament 1+1 ne Laprake! Shitet Super Apartament 1+1 ne Laprake!

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Super Apartament 1+1 ne Laprake!

Shitet Super Apartament 1+1 ne Laprake! - Kati i 7-te me ashensor - Siperfaqja 70m2 me te perbashketat - Me dokumentacion te rregullt - 89,000 Euro - Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes - Mundeson cdo fasilitet te mundshem per nje jetes sa me komode - E mobiluar + dy ballkone me orientim Jug-Perendim Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

89,000 €
Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Astir! Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Astir!

sale

104,12 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Astir!

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Astir! - Kati i 8-te - Siperfaqja 104.12 m2 - E mobiluar - 119,738 Euro - Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes - Me dokumentacion te rregullt Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

119,738 €
Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 te Fusha e Aviacionit! Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 te Fusha e Aviacionit!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 te Fusha e Aviacionit!

Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 te Fusha e Aviacionit! - Kati i 2-te - Siperfaqja 130 m2 - E mobiluar - 600 Euro/Muaj - Ndodhet ne nje zone te qete dhe lehtesishte te aksesueshme Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Jepet me Qera Super Shtepi Private 2+1 te Kodra e Diellit! Jepet me Qera Super Shtepi Private 2+1 te Kodra e Diellit!

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet me Qera Super Shtepi Private 2+1 te Kodra e Diellit!

Jepet me Qera Super Shtepi Private 2+1 te Kodra e Diellit! - Siperfaqja 125 m2 - E mobiluar - Kati i 1-re dhe 2-te (me shkalle te brendshme) - Me oborr te bollshem per 2 makina - 500 Mije Leke/Muaj Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al