Selma Sfinjari

Selma Sfinjari
Selma Sfinjari

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037463

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLES ! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLES !

sale

109 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLES !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 109 m2 nga te cilat 93 m2 jane te brendshme. Organizohet ne nje soggiorno dhe kuzhine , dy dhoma gjumi ku secila ka dalje ne nje ballkon te perbashket dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te rikonstruktuar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jete komode. Se bashku me apartamentin jepet edhe nje depo ngjitur me deren kryesore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA!

rent

58 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, me nje siperfaqe te brendshme prej 54 m2. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta, i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume komod per pushimet tuaja, si dhe shumellojshmeri sherbimesh, si: hoteleri, restorante, markete etj. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral dhe ajer te paster, sikurse dhe nje pamje te mrekullueshme nga deti. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, me punime mjaft cilesore duke ofruar komoditet dhe komfort. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake per nje jete sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE GJYKATES! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE GJYKATES!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE GJYKATES!

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 65 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh, kryesisht zyre. Ambienti eshte i mireinvestuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidrosaniatre. Ai organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni

SHITET AMBIENT BIZNESI NE E PLAZH ! SHITET AMBIENT BIZNESI NE E PLAZH !

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE E PLAZH !

Ambienti ka nje siperfaqe 68.7 m2 . Ndodhet ne nje zone te aksesueshme per te ngritur aktivitete te ndryshme biznnesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi e mire invetimi.

45,000 €
JEPET AMBIENT BIZNESI PER QIRA NE ZONEN E ISH KENETES ! JEPET AMBIENT BIZNESI PER QIRA NE ZONEN E ISH KENETES !

rent

600 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET AMBIENT BIZNESI PER QIRA NE ZONEN E ISH KENETES !

Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2, eshte e organizuar si open space me nje korridor dhe tualet . Ambienti eshte i investuar me sistem ndricimi , fasade xhami e cila mundeson reklamim nga rruga. Eshte kati i dyte i nje godine tre kateshe. Ka mundesi parkimi. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET PER QIRA NJESI TRE KATESHE TEK ISH KENETA! JEPET PER QIRA NJESI TRE KATESHE TEK ISH KENETA!

rent

600 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET PER QIRA NJESI TRE KATESHE TEK ISH KENETA!

Njesia perbehet nga tre kate , secili prej tyre ka nje siperfaqe prej 100 m2, eshte e organizuar si open space me nje korridor dhe tualet . Ambienti eshte i investuar me sistem ndricimi , fasade xhami e cila mundeson reklamim nga rruga. Mund te sherbeje per show-room dhe biznese te ndryshme . Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET KAPANON ME QIRA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES! JEPET KAPANON ME QIRA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!

rent

4635 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

JEPET KAPANON ME QIRA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!

Njesia ka nje siperfaqe te brendshme prej 4000 m2, nje siperfaqe totale 4635 m2 dhe siperfaqe trualli 7000 m2. Struktura ekzistuese ka nje lartesi prej 6.90 metrash . Distanca e objektit nga rruga eshte 70 meter duke e aksesuar me rrugen kryesore Tirane-Durres . Njesia eshte e ndare dhe e mirestrukturuar me zona si administrata , ambiente te zyres , ambiente pune. Hapesira parkimik te bolshme te mjeteve te ndryshme . Ka dy porta hyrese kryesore nga te dyja anet e objektit. Na kontaktoni per nje vizite ne prone !

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

rent

112 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 112 m2 i mobiluar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me dy ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me nje tryezë ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone me nje pamje mahnitese per te shijur ne cdo moment te dites pamjen panoramike te qytetit dhe kenaqesine e detit. Apartamenti ka mundesine e ngrohjes diellore ne pjesen me te madhe te dites, si dhe me nje investim te sapo perfunduar ne mobilim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT! JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT!

rent

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe ndahet ne nje soggiorno , kuzhine , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me pare . Ploteson te gjitha kushtet per nje jetese bashkekohore. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe zona eshte lehtesisht e aksesueshme me biznese te ndryshme dhe fasilitet e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT! JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT!

rent

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JAPIM APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 PRANE ISH RAJONIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe ndahet ne nje soggiorno , kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me pare . Ploteson te gjitha kushtet per nje jetese bashkekohore. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe zona eshte lehtesisht e aksesueshme me biznese te ndryshme dhe fasilitet e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT!

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 te cilat organizohen ne nje ambjent pritjeje, salle ndenje me aneks kuzhine , dy dhoma gjumi , dy tualete , dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen kryesore duke aksesuar cdo sherbim jetesor te nevojshem. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !