Selma Sfinjari

Selma Sfinjari
Selma Sfinjari

Property expert / Realtor

+355692037463

Contact Us

JEPET PER QIRA TOKE E RRETHUAR NE SPITALLE! JEPET PER QIRA TOKE E RRETHUAR NE SPITALLE!

rent

8500 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET PER QIRA TOKE E RRETHUAR NE SPITALLE!

Toka ndodhet në Spitalle . Eshtë një pronë e investuar mirë dhe ofron shumë mundësi për përdorim të ndryshëm Kjo pronë ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm , duke e bërë atë mundesi për ngritjen e aktiviteteve te biznese të ndryshme Gjatësia e tokës është 190m, ndërsa gjerësia është 58m, duke ofruar një hapësirë të gjerë dhe fleksibilitet për zhvillim të ndryshëm. Me një sipërfaqe prej 8500 m2, kjo tokë ofron hapësirë të mjaftueshme për ndërtim të objekteve të nevojshme për shfrytëzim efikas. Prona është e pajisur me dy porta hyrëse, duke lejuar qasje të lehtë për të gjithë ata që hyjnë dhe dalin nga objekti. Në të dyja anët e tokës ka hapësira të dedikuara për parkim. Në pronë ka dy zyra administrative të përshtatshme për përdorim të ndryshëm. Këto zyra ofrojnë një ambient të rehatshëm dhe funksional për punën administrative, duke përfshirë edhe banjot brenda tyre. Furnizohet me energji elektrike për nevojat e biznesit. Gjithashtu, ka nje distance 2 metra nga rruga kryesore . Kjo bën qasje të lehtë dhe të rehatshme për të gjithë përdorimin e objektit Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK RROTA KUQE! JEPET APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK RROTA KUQE!

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK RROTA KUQE!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Plazhit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 118 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone te bollshme. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET TOKE NE SPITALLE ! SHITET TOKE NE SPITALLE !

sale

19110 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE NE SPITALLE !

Shitet toke me siperfaqe 19110 m2. Vendndodhja e tij eshte mjaft e favorshme dhe e pershtatshme per investime te ndryshme pasi ndodhet ne zonen rurale me zhvillim te mire. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Price upon request
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI PER BIZNES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI PER BIZNES!

rent

126 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI PER BIZNES!

Apartamenti ndodhet ne katin e katin e dyte te nje pallat te mirembajtur, tek ish befotrofi . Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga rruga. Apartamenti jepet dhe per ambient biznesi, kryesisht zyra, klinike etj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara . Per nje vizite ne prone apo per prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

sale

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe siperfaqe te brendshme 64m2. Ndodhet ne katin e peste banim pa ashnesor dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi ,nje tualet, dhe nje ballkon. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

85,000 €
JEPET APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA E RE E PORTIT! JEPET APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA E RE E PORTIT!

rent

130 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA E RE E PORTIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 . Organizohet nga nje soggiorno , kuzhine , 2 dhoma gjumi, tualet. Apartamenti ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor me pamje nga porti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per nje vizite ne prone apo me shume na kontaktoni .

SHITET APARTAMENT TEK MALI I ROBIT ! SHITET APARTAMENT TEK MALI I ROBIT !

sale

72 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT TEK MALI I ROBIT !

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 dhe siperfaqe totale prej 72 m2. Eshte e organizuar ne nje salle ndenje me ankes kuzhine, nje dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pa ashesor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

78,000 €
SHITEN KATER GARSONIERE TEK MALI I ROBIT! SHITEN KATER GARSONIERE TEK MALI I ROBIT!

sale

145 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITEN KATER GARSONIERE TEK MALI I ROBIT!

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 110 m2 , ndodhen ne katin e pare ku secila prej tyre kane nje verande te ndare me gardh. Jane te sapoinvestuara me arkitekt. Mundesimi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni .

200,000 €
JEPET GARSONIERE ME QIRA TEK ILIRIA ! JEPET GARSONIERE ME QIRA TEK ILIRIA !

rent

38 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET GARSONIERE ME QIRA TEK ILIRIA !

Ambienti ka nje siperfaqe prej 32 m2 , e organizuar me nje kuzhine , dhome gjumi dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per shtepi pushimi. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE RRASHBULL! JEPET ME QIRA MAGAZINE NE RRASHBULL!

rent

500 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE RRASHBULL!

Ambienti ka nje hapesire prej 500 m2 , kati i dyte dhe i trete . Ambienti organizohet ne nje hapesire open space dhe ka nje lartesi 5,5m. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme ose magazinimin e mallrave . Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA! JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

rent

109 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te,i pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 109m2 dhe siperfaqe te brendeshme prej 97m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno ,nje kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi dy banjo, nje ballkon me pamje nga deti dhe nje verand gjithashtu me pamje nga deti. Kjo sjell qe te kete ndricim natyral dhe ajer te paster. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+ 1 PRANE STADIUMIT! SHITET APARTAMENT 1+ 1 PRANE STADIUMIT!

sale

74 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+ 1 PRANE STADIUMIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65.9 m2 te brendshme te cilat organizohen ne kuzhine, dhome ndenje , dhome gjumi dhe tualet. Gjithashtu ka dhe nje ballkon te bollshem . Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!