Gledius Bocaj

Gledius Bocaj
Gledius Bocaj

Realtor

+355676022313

Na Kontaktoni

Apartament 2+1 per shitje Apartament 2+1 per shitje

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Apartament 2+1 per shitje

Shitet apartament ne rrugen Mine Peza. Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 dhe nje garderobe. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i rinovuar dhe me te gjitha istalimet e reja. Shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet. per cdo informacion te metejshem telefononi Gledin ne +355676022313

Tek Kopshti Zoologjik  jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2 Tek Kopshti Zoologjik  jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2, ne katin 0. Lokali eshte i mobiluarr dhe gati per te filluar pune. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313

Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes

Shitet Ambient komercial ne kompleksin Delijorgji, rruga e Kavajes. Ambienti eshte i organizuar ne forme duplexi 80m2 kati 0 dhe 40m2 kati 1.Ka hapesire te shfrytezueshme ne pjesen e jashtme 250m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, si restorant, piceri, lokal etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313

Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria

sale

180 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen 21 Dhjetori tek inxhinieria

Apartamenti 3+1, 118.9m²,62.16m²verande, kati i 6. Apartamenti eshte i mire investuar nga fillimi me parket, hidraulike, elektrike te nje cilesie te mire Italiane dhe dyert e brendeshme. Shperndarja e apartamentit:Dhoma e pare matrimoniale me tualet brenda;1 krevat dopjo, 2 komodina, 1 komo, 1 televizor 32polesh samsung. Dhoma e dyte eshte bere garderobe; dollape sirtare.Dhoma e trete eshte bosh. Dy tualete te kompletuar, 1 lavatrice.Korridor, 1 mobilje kepucesh, 1 varese robash,ndricim led me sensor levizje. Dhome ndenje; 2 dyer xhami te medhenj me reshkitje qe mundesojne ndarjen nga korridori, 1 televizor 50polesh smart samsung, tavoline televizori, tavoline mesi, kend divan, nje kolltuk lekundes, nje raft metalik per aksesor dekorues, Vazhdohet me kuzhinene kompletuar; ndricim led plus spote ne tavan, tavoline ngrenie xhami per 6 persona,elektroshtepiake ne super gjendje. Veranda62.16m², 2tenda dielli, komplet 4 karrige 1 tavoline per veranden.Sistemi kondicionimitmultisplit Mitsubishi (me vlere 4500€)me 4 koka per secilen dhome nga nje koke. Dyer plastike dopjo xham per secili ambjent qe lidhen me veranden, grila per secilen dere. Pallati disponon sistem kapot, eshte 8 kate.Ashensori per 6 persona, ashensori ndalon dhe hapen dyert ne katin e afert kur ikin dritat. Pallati ka 4apartamente ne cdo kat, ndricimi natyral ne shkalle,llampa ne cdo kat qe ndizen kur ikin dritat.Administrimi pallatit1000 leke muaji.Akses me kod per hyrje ne pallat, qepen me pult per ne parking,Mundesi per te marre 2 parkingje me qera 5000 leke muaji secili. Mundesi per te blere parking duke biseduar me pronarin e parkingjeve. Orientimi veri, lindje dhe perendim, e gjithe veranda perqafon apartamentin duke i dhene mundesi cdo dhome te kete akses ne verande. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Gledin ne numrin +355676022313

Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1! Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1!

sale

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1!

Shiten apartamente të tipologjive 1 + 1 në kompleksin më të ri rezidencial dhe turistik “Porto Lalzi”, në Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Apartamentet ndodhen në katin e 5-të të ndërtesës duke pasur fushëpamje të lirë dhe me një sipërfaqe totale që fillojnë nga 63 m2 në 65m2. Apartamentet janë në fazë suvatimi, me punime të një teknologjie cilësore dhe me të gjitha standardet bashkëkohore të ndërtimit. Arkitektura e veçantë, hapësirat e mirë organizuara dhe të ndriçuara ofrojnë një jetesë sa më komode. Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”. Gjithashtu “Porto Lalzi” shtrihet në një nga zonat e Adriatikut, më të kërkuara jo vetëm për turizëm por edhe për një përdorim në 365 ditë të vitit dhe ku vlera e pronës është rritur nga viti në vit. Kontakto tani Glediusin ne numrin +355676022313 per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Cmimi sipas kërkesës
Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit

Jepet ambient me qira tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte 100m2 ndodhet ne katin e pare dhe ka ndarje gipsi (mund te behet edhe open space). Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia. Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

rent

94 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare. Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare.

sale

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare.

Ne Himare (Potam) vetem 70 meter larg detit, ne nje kompleks ne ndertim shiten apartamente 1+1, 2+1. Ne kete faze ka mundesi per perzgjedhje kati, orientimi dhe per te bere ndryshime ne planimetri. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Cmimi sipas kërkesës
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

rent

107 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

Jepet me qira ambienti per zyre ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tualet. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe ka akses shume te mire. Cmimi eshte 800euro/muaj bruto. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

rent

170 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

Jepet me qira ambienti per zyre tek Torre Drin. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tre tualete, ballkon . Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 10- dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

1,600 €
Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia. Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, shitet super apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

110,000 €
Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes. Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

rent

195 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

Jepet me qira apartament super i mobiluar ne zemer te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje, dy tualete, dy ballkone , nje dhome aktualisht eshte bibloteke por mund te shnderrohet ne dhome gjumi lehtesisht. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja dhomat jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 12 dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Mobilimi ashtu sic shihet edhe ne foto eshte shume i mire. Orendite shtepiake jane te gjitha te reja te markave Bosch, Teka dhe Miele. Tapetet jane te markes Pierre Cardin, ndersa mobiliet kryesore dhe dhomat e gjumit jane italiane. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka gjenerator. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

2,000 €