Mei Realty

Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1 Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1

Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 72.10m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Ka nje orientim me drite Jug – Lindje - Perendim. Disponon Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor. Shitet totalisht i investuar, me tarrace te shfrytezueshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Cmimi: 78000 Euro

Liqeni i Thate, Shitet Super Papafingo, me pamje nga Liqeni Liqeni i Thate, Shitet Super Papafingo, me pamje nga Liqeni

sale

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Liqeni i Thate, Shitet Super Papafingo, me pamje nga Liqeni

Liqeni i Thate, Shitet Super Papafingo. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 159.35m2, nga ku 106.3m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 40m2 eshte siperfaqe e verandes, dhe 12.65m2 siperfaqe e perbashket. Ambjenti ka nje organizim te bollshem e te rregullt, duke filluar nga salloni dhe kuzhina e gatimit e vecuar, me dalje ne verande, me nje pamje te mrekullueshme te Liqenit. 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre ka dalje ne ballkon, 2 tualete, 1 me ajrosje natyrale dhe 1 me dalje serish ne ballkon. Orientimi Jug - Lindje. Dokumentacion i Rregullt Hipotekor. Cmimi: 140.000 Euro

Bllok, Jepet me Qira apartament 2+1 Bllok, Jepet me Qira apartament 2+1

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Jepet me Qira apartament 2+1

Ne bllok, rruga \"Brigada VIII\", Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode. Cmimi: 750 euro/muaj. Kontakto tani Flavian ne numrin 0692176666 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.