Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI I KATERT I NJE VILE NE SPITALLE!
ID: MEI7154
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 160 m2
Address
Description

Jepet me qira kati i katert i nje vile ne spitalle me nje siperfaqe totale prej 160m2. Organizohet ne nje sonxhorno e bashkangjitur me nje kend kuzhine dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te qytetit orientim gjeografik shume i favorshem.Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 2 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 145 m2
  • Sip. Totale: 160 m2
  • 350 €
  • Spitalle
  • 63
  • 4
Share