Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI !
ID: MEI8161
Commercial
To Rent
600 €
Sip. Totale: 145 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient biznesi ne Vollga me nje siperfaqe totale prej 145m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space,tre tualete dhe nje depo prej 25m2. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 3 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 95 m2
  • Sip. Totale: 145 m2
  • 600 €
  • Vollga
  • 29
Share