Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !
ID: MEI8160
Commercial
To Rent
600 €
Sip. Totale: 300 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient biznesi tek ish keneta me nje siperfaqe prej 300 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 300 m2
  • Sip. Totale: 300 m2
  • 600 €
  • Ish Keneta
  • 36
Share