Mei Realty Smart

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT

rent

84 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar ne zonen e Plazhit. Ka nje siperfaqe prej 84 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 tualet dhe ballkon. Planimetria eshte shume e rregullt dhe orientimi kryesisht perendim. Mobiljet e vendosura jane te paperdorura me pare. Zona eshte mjaft e preferuar dhe me akses ne rrugen kryesore. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni .

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT

sale

84 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e Plazhit. Ka nje siperfaqe prej 84 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 tualet dhe ballkon. Planimetria eshte shume e rregullt dhe orientimi kryesisht lindje-perendim. Mobiljet e vendosura jane te paperdorura me pare. Zona eshte mjaft e preferuar dhe me akses ne rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni .

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2  TEK "SEFER EFENDIU" JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2  TEK "SEFER EFENDIU"

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK "SEFER EFENDIU"

Apartamenti organizohet nga songiorno bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njera i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon. Ka mobilim bashkekohor dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Zona ku ndodhet prona ofron fasilitete te ndryshme. Per shoqerim ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nga nje ballkon. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES

rent

m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES

Papafingo ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te viles. Eshte e oganizuar nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Gjithashtu ka nje verande me hapesire te bollshme. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY

rent

55 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY

Jepet me qira ambjent per zyre ne katin ne pare te pallat i Fly perball me TORREN VENECIANE. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54.5m2 dhe disponon edhe tualet dhe pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 2+1 PARAFABRIKATET SHITET APARTAMENT 2+1 PARAFABRIKATET

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 PARAFABRIKATET

Apartamenti ka siperfaqe prej 59.3m2, ndodhet ne zonen e Stadiumit. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati parafabrikat. Ka organizim ne 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i pamobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA" SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"

sale

108 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2. Organizohet 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka mobilim bashkekohor per jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

SHITET VILA MBRAPA PREFEKTURES SHITET VILA MBRAPA PREFEKTURES

sale

255 m2

Bedroom

Bathroom

SHITET VILA MBRAPA PREFEKTURES

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 , 102m2 njolle ndertimi dhe 255m2 ndertim te ndara ne 3 kate. Vila ka nevoje per rindertim total per shkak te amortizimit prej kohes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me gjelberim te qytetit. Investim ideal per nje vile elitare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1 SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1

sale

101 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te bukura te qytetit me siperfaqe 101m2. Organizohet ne dhomen e ndjenjes bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon, perfshire dhe mobilimi bashkekohor. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone ose me teper informacion kontaktoni.

65,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE RRUGA SKENDERBEJ SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE RRUGA SKENDERBEJ

sale

95 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE RRUGA SKENDERBEJ

Shitet apartament 1+1 tek Drejtoria e tatimeve. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2. Organizohet ne nje dhome gjumi,nje soggiorno se bashku me kuzhinen dhe nje tualet me ajrosje dhe nje verande te madhe. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites pasi ka nje orientim Jug-Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE VOLLGA

sale

185 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 185m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ka verande me hapesire te madhe e cila ofron nje ambient i cili mund te perdoret per funksione te ndryshme. Eshte e mobiluar me kushte bashkekohore. Ndodhet ne kati e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

180,000 €