Mei Realty Smart

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYAKTES. JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYAKTES.

rent

55 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYAKTES.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe te mirembajtur prane gjyaktes se Durresit vetem 5 minuta larg qendres dhe cdo fasiliteti te nevojshem per nje jetese te qete komode. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje tualet, nje dhome gjumi dhe 2 ballkone qe ofrojne nje pamje te zones se kodres dhe nje pamje te plote te qytetit . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 7 JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 7

rent

50 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 7

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje Vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ju ofron nje jetese te qete dhe nje pamje mahnitese. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 6 JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 6

rent

80 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 6

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje shtepie private. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE NE QERRET SHITET VILE NE QERRET

sale

165 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET VILE NE QERRET

Vila ndodhet ne Qerret, nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta te qytetit. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe eshte e ndare ne dy kate. Kati i pare me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje verande. Ndersa kati i dyte me siperfaqe 75 m2 eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Vila ka nje mobilim cilesor dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Oborri perreth viles eshte i rrethuar me peme dekorative dhe gjelberim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

259,000 €
SHITET AMBIENT NE VIJE TE PARE BREGDETARE NE SHKEMBIN E KAVAJES SHITET AMBIENT NE VIJE TE PARE BREGDETARE NE SHKEMBIN E KAVAJES

sale

147 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET AMBIENT NE VIJE TE PARE BREGDETARE NE SHKEMBIN E KAVAJES

Ambienti ndodhet ne vije te pare me detin, ku siperfaqja ne shfrytezim eshte 147 m2 dhe kesaj i shtohen veranda dhe oborri i gjelberuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te bregdetit. Ambienti eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit dhe fale zones se favorshme ofron shume facilitete. Disponon certifikate me pronesie te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT FAFA SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT FAFA

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT FAFA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje depo. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN DURRES - TIRANE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN DURRES - TIRANE

rent

1300 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN DURRES - TIRANE

Jepet me qira ambient biznesi ne autostradren Durres - Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1300 m2. Planimetria e bollshme e tij ofron mundesi per show room,zyra apo magazine. Ambienti ofron parking te gjere,ashensor, 2 tualete dhe sistem sigurie. I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE PLAZH JEPET ME QIRA  APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

rent

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, i pajisur me sistem kondicionimi dhe me te gjitha punimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, i pajisur me sistem kondicionimi dhe me te gjitha punimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 WHITE HILL RESIDENCE SHITET APARTAMENT 2+1 WHITE HILL RESIDENCE

sale

118 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 WHITE HILL RESIDENCE

Apartamenti eshte pjese e nje prej residencave me te reja te vitit 2020 duke disponuar standartet me te mira te ndertimit. Ka nje siperfaqe te pegjithshme prej 118 m2 duke ofruar nje jetese komode. Ndodhet ne nje nga zonat me relaksuese dhe te bukura te qytetit duke mundesuar pamje ballore dhe madheshtore me detin. Organizohet nga songiorno me hapesire te bollshme bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi me dalje ne verande , 1 tualet . Apartamenti ka sistem kapot te jashtem, dopio mur te brendshem me lesh guri ne mes per termoizolim dhe akustik ku muret jane te ndertuara me brez sizmik. Orientimi i gjithi ne perendim duke e bere apartamentin mjaft te ndricuar nga drita natyrale. Ndodhet ne katin e 2 banim, pajisur me ashensor prodhim i standartit CE. Per nje shoqerim ne prone ose me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.

140,000 €
SHITET GODINE BIZNESI NE SHKOZET SHITET GODINE BIZNESI NE SHKOZET

sale

350 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET GODINE BIZNESI NE SHKOZET

Godina ndodhet ne Shkozet dhe ka nje siperfaqe trualli prej 516m2 dhe siperfaqe ndertime 350 m2.Eshte i organizuar ne nje ndertese 3 -kateshe ku secili kat ka nje siperfaqe prej 116.75m2.Ndodhet ne nje zone lehtesisht e aksesueshme dhe pak metra larg nga rruga kryesore. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

150,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA, PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA, PLAZH

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, i pajisur me sistem kondicionimi dhe me te gjitha punimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.