Mei Realty Smart

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  1+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  1+1 PLAZH !

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  1+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  1+1 PLAZH !

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  2+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI  2+1 PLAZH !

rent

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 2+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA ! SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA !

sale

37 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA !

Ambienti ka nje siperfaqe prej 37 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme dhe i gatshem per pune . Ambienti funksionon si gazionere sepse zona ne te cilen ndodhet ambienti ka kerkesa te larta per kete lloj biznesi , zoteron dokumetacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

37,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

sale

42 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 42m2 dhe siperfaqe te brendeshme 36m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1  ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1  ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

rent

95 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te saj. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  VILE NE PLAZH! JEPET ME QIRA  VILE NE PLAZH!

rent

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

Vila ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne Plazh. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kend kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet. Jepet me qera deri ne muajin Maj. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me te frekuentuar per pushime. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH !

rent

80 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualete, nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. Jepet me qera deri ne muajin Maj . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH !

rent

68 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete . Jepet me qera deri ne muajin Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA DUPLEKS 2+1 PRANE KAZAZIT JEPET ME QIRA DUPLEKS 2+1 PRANE KAZAZIT

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA DUPLEKS 2+1 PRANE KAZAZIT

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje Vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT! SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT!

sale

2500 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT!

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe eshte ne nje pozicion gjeografik shume te mire. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet eshte zone turistike me prioritet shume te larta investimi. Ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per ndertim dhe zhvillim . Eshte e pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET!

sale

58 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET!

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkozetit. Ndodhet ne katin gjashte banim (i fundit) me nje siperfaqe totale prej 57 m2 . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit i cili ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.