Mei Realty Smart

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

rent

130 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti disponon siperfaqe totale prej 130m2 , eshte e organizuara ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje me aneks kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me pamje nga porti. Jepet me qira i mobiluar me te gjitha kushtet, per kontrata afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer na kontaktoni.

SHITET SHTEPI PERDHESE TEK SEFER EFENDIU! SHITET SHTEPI PERDHESE TEK SEFER EFENDIU!

sale

140 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET SHTEPI PERDHESE TEK SEFER EFENDIU!

Shtepia disponon 170m2 total nga te cilat 75m2 ndertim i organizuar ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me ankes kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe oborr. Pozocioni ne te cilin ndodhet e ben te jete e ndricuar gjate gjithe dites. Shtepia ndodhet ne rrugen Sefer Efendiu dhe ka prane te gjitha facilitet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE MARKATES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE MARKATES!

rent

101 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE MARKATES!

Apartamenti disponon92m2 te cilet organizohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi nje prej te cilave me tualet, tualet qendror dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me mirembajtje dhe ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1  NE SHKEMB KAVAJE! SHITET APARTAMENT 1+1  NE SHKEMB KAVAJE!

sale

54 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE!

Apartamenti eshte i pozicionuar ne vije te pare me detin, disponon 54m2 totale dhe 45.6m2 neto . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim , Organizohet nga nje ambjent ndenje sebashku me kendin e kushines, nje dhome gjumi , nje tualet . Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet eshte nder zonat me te frekuenturat nga turistet e huaj , ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt pronsie. Per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA

sale

165 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET KAT I PARE I NJE VILE 2+1+2 PRANE SHESHIT PRANVERA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete ,dy ballkone dhe nje kantine prej 26m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

rent

115 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE! SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE!

sale

441 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE BASHKISE!

Vila ndodhet ne Qender te Durresit, nje zone mjaft e populluar dhe e frekuentuar. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 441 m2. Vila eshte e ndare ne tre kate, ku kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje guzhine, dhe nje banjo.Ne anen tjeter te rruges eshte i organizuar ne tre dyqane me planimetri te ndryshme. Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne apartamente me planimetri te ndryshme. Kati i trete eshte i organizuar ne nje papafingo,nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe verande. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Gjithashtu disponon nje garazhd . Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

sale

125 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 115 m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkon mjaft te bollsheme. Apartamenti eshte i investuar me punime te mira. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE!

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2. Ndodhet në katin e gjashte te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, i organizuar ne nje soggiornose dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i arreduar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

rent

95 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri, me ashnesor .Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i gatshem per nje jetese komode. Per me shume informacion na kontaktoni.