Mei Realty Smart

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA SEFER EFENDIU JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA SEFER EFENDIU

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA SEFER EFENDIU

Jepet me qira apartament me nje siperfaqe totale prej 120m2 ne katin e trete te rruga Sefer Efendiu prane Gjykates. Organizohet ne ndarje shume te mire, ne nje sonxhorno te bollshme te bashkangjitur me nje kend guzhine dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete + garazhd. Ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaja. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

SHITET VILE 2- KATESHE NE PLAZH ! SHITET VILE 2- KATESHE NE PLAZH !

sale

446 m2

Bedroom

7 Bathroom

SHITET VILE 2- KATESHE NE PLAZH !

Vila ndodhet ne Plazh, ne nje zone mjaft te populluar dhe te frekuentuar. Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 446 m2. Eshte e ndare ne dy kate, ku kati i pare eshte i organzuar ne 3 apartamente me hyrje te vecanta dhe me tipologji 1+1 , kati i dyte eshte i organizuar ne 4 apartamente me hyrje te vecanta me tipologji 1+1 dhe e rrethuar me ballkon.Gjithashtu disponon hapsire per parkim dhe hapsire per vendosjen e nje ashensori . Vila ka mundesin per te shtuar edhe 3 kate me siper. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

270,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJIA 16 SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJIA 16

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJIA 16

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati parafabrikat . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT JEPET ME QIRA VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT

rent

1850 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT

Vila ndodhet ne nje zone private ne Gjirin e Lalzit prane Resort Bianca-s. Prona zoteron 1850m2 toke dhe 126m2 siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi ku secila ka tualetin e saj privat, nga dhoma e ndenjes ka dalje direkte ne veranden me pamje nga nje liqen ne zone dhe akses ne pishinen e viles. Mobilimi eshte totalisht i ri dhe arredimi i viles eshte i sapoperfunduar. Pishina eshte ndertuar ne baze te standarteve me te mira dhe me cilesore te tregut . Pamja e viles se bashku me arredimin e saj modern dhe luksoz ofron kushtet perfekte per nje jetese te qete, private dhe teresisht komode. Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA DITORE VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT JEPET ME QIRA DITORE VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT

rent

1850 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA DITORE VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT

Vila ndodhet ne nje zone private ne Gjirin e Lalzit prane Resort Bianca-s. Prona zoteron 1850m2 toke dhe 126m2 siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi ku secila ka tualetin e saj privat, nga dhoma e ndenjes ka dalje direkte ne veranden me pamje nga nje liqen ne zone dhe akses ne pishinen e viles. Mobilimi eshte totalisht i ri dhe arredimi i viles eshte i sapoperfunduar. Pishina eshte ndertuar ne baze te standarteve me te mira dhe me cilesore te tregut . Pamja e viles se bashku me arredimin e saj modern dhe luksoz ofron kushtet perfekte per nje jetese te qete, private dhe teresisht komode. Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUXI  2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME PAMJE NGA DETI! JEPET ME QIRA APARTAMENT LUXI  2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME PAMJE NGA DETI!

rent

180 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUXI 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME PAMJE NGA DETI!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 180m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje Verande. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

sale

62 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62m2 dhe ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim dhe per pushime. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

41,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 NE ILIRIA ! JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 NE ILIRIA !

rent

69 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 NE ILIRIA !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT

Ambienti ndodhet ne rruge kryesore, prane Pallatit te Sportit. Eshte i tipologjise dupleks, ku kati 0 ka nje siperfaqe prej 32 m2 dhe kati -1 ka nje siperfaqe prej 39 m2, i cili disponon dhe tualet. Ambienti eshte i mire investuar me punime mjaft cilesore. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar me nje fasade xhami paralel me rrugen. Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

sale

116 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

Shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 116m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te qytetit orientim gjeografik shume te favorshem per ajrosjen e te gjithe apartamentit ne menyre natyrale.Ofrohet pamje nga deti gjithashtu eshte nje ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Price upon request
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!

rent

750 m2

Bedroom

4 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!

Ambienti ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Jepet me qira kati i dyte dhe i trete i nje godine te cilat jane te pershtatshme per ushtrimin e llojeve te ndryshme te aktivitetit. Ndertimi inxhinierike jane punime te fjales se fundit, ambineti eshte i paisur me sistem alarmi dhe sistem elektrik tre fazorsh. Hapsira open space e ambientit ju jep akses ne te gjitha fushat e investimit. Ambienti eshte i paisur me ashensor te ri dhe i bollshem i cili perdorshem per mallra me tonalitet te lart dhe parking per mjetet e punes. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!

rent

450 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!

Ambienti ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Magazina ka nje siperfaqe prej 450m2 dhe lartesi prej 5m ku traili mund te hyje lirshem. Punime inxhinierike jane te fjales se fundit te teknologjise: ku dera kryesore eshte porte elektrike, ambineti eshte i paisur me sistem alarmi dhe sistem elektrik tre fazorsh. Zyra e magazine nuk eshte bere pasi do ta pershtatet ne varesi te kerkeses se qiramarresit, dhe shpenzimet i merr pronari i magazines persiper. Per me shume informacion na kontaktoni.