Mei Realty Smart

JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA

rent

21 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA

Prane Kopshtit Sotir Noka jepet me qira ambient 21-m2 shume afer rruges kryesore i pershtatshem per zyre, ambiente biznesi dhe cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambienti ndodhet ne katin 0, organizohet 1 dhome, 1 tualet.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne vije te dyte me detin. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI JEPET ME QIRA GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI

rent

45 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI

Garsonieria ka nje siperfaqe prej 45 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome, nje kuzhine te vecuar , nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore te detit. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ GARAZHD NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 3+1+2+ GARAZHD NE VOLLGA

sale

145 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ GARAZHD NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 145 m2, nje verande 20m2 dhe nje garazhd 52 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine , dy tualete dhe nje ballkon. Eshte e ndricuar ne pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

110,000 €
SHITET SHTEPIA PRANE KAZAZIT SHITET SHTEPIA PRANE KAZAZIT

sale

147 m2

Bedroom

Bathroom

SHITET SHTEPIA PRANE KAZAZIT

Shtepia disponon nje siperfaqe trualli prej 353m2 dhe 147m2 ndertim. Ndodhet prane rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

170,000 €
SHITET TOKE SHUME PRANE AUTOSTRADES DURRES-TIRANE SHITET TOKE SHUME PRANE AUTOSTRADES DURRES-TIRANE

sale

14400 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE SHUME PRANE AUTOSTRADES DURRES-TIRANE

Toka disponon siperfaqe rreth 14 dylym, siperfaqe e madhe e cila lejon mundesine e investimeve te ndryshme me qellime industriale dhe jo vetem. Ndodhet ne vije te dyte me autostraden, prane BESHO, drejtimi Durres-Tirane. Cmimi 35€ per m2. Disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontakton

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE

sale

8000 m2

Bedroom

Bathroom

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE

Toka disponon siperfaqe rreth 8 dylym, siperfaqe e madhe e cila lejon mundesine e investimeve te ndryshme me qellime industriale dhe jo vetem. Ndodhet ne vije te pare me autostraden, prane Sinani, drejtimi Durres-Tirane. Disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK FUSHA E RERES

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI

rent

130 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2. Organizohet ne nje sogiorno, tre dhoma gjumi, nje kuzhine te vecuar, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka akses direkt me rrugen kryesore .Eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore. Mund te jepet me qira dhe per aktivitet biznesi. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA

sale

116 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116m2. Organizohet ne 1 songiorno bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i cili ofron pamje te mrekullueshme te detit dhe pas nga Vila e Zogut. Ka ndricim natyral pothuajse ne pjesen me te madhe te dites gjithashtu ka sistem ngrohjeje me kaldaj. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar e te pajisur me ashensor. Mobilimi i apartamentit eshte bashkekohor duke ofruar nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion kontaktoni.

120,000 €
SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE

sale

110 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 110 m2 dhe siperfaqe totale 123 m2. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon me pamje ballore nga deti. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor. Eshte i pa mobiluar dhe me orientim nga Jug/Perendimi i cili mundeson ndricim natyral pothuajse ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

sale

48 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 48m2. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me orientim nga lindja. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe te mireorganizuar me ashensor. Prona ndodhet shume prane detit. Disponon certifikate pronesie. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni.