Mei Realty Smart

SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE

sale

35 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 35 m2. Organizohet nga hapesira e ambientit dhe 1 tualet. Ofron mundesi shfrytezimi per biznese te ndryshme per shkak te aksesit ne rruge kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI

sale

62 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 62 m2 dhe verande 44 m2. Ofron mundesi shfrytezimit te bizneseve te llojeve te ndryshme pasi ka akses ne rruge kryesore. Organizohet nga hapesira e ambientit dhe 2 tualete. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.

130,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES

sale

79 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 85 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me turistike. Ofron mundesi shfrytezimit te bizneseve te llojeve te ndryshme pasi ka akses ne rruge kryesore. Organizohet nga hapesira e ambientit, 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES

sale

129 m2

Bedroom

3 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me turistike te qytetit, pak metra larg bregdetit. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 135 m2. Organizohet nga songiorno bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone. Eshte pjese e nje pallati 7 katesh, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje investim bashkekohor ne mobilim duke mundesuar jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

85,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER

sale

148 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 148 m2 dhe siperfaqe te pergjithshme prej 160 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara duke ofruar shume fasilitete dhe me vendndodhje ne qender. Eshte pjese e nje pallati 8 katesh, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Organizohet nga dhoma e pritjes se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 1 depo, 1 garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone prej te cilit njeri ka pamjen e plote te rruges kryesore. Mobilimi i apartamentit eshte bashkekohor me te gjitha kushtet per jetese te rehatshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

144,000 €
SHITET NDERTESA 2 KATESHE NE BULEVARD SHITET NDERTESA 2 KATESHE NE BULEVARD

sale

393 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET NDERTESA 2 KATESHE NE BULEVARD

Ndertesa ka siperfaqe trualli prej 393 m2 dhe siperfaqe ndertimi 600 m2. Ka nevoje per rikonstruksion total per shkak te amortizimit prej vitesh. Ndodhet ne bulevardin Epidamn. Eshte e pershtatshme edhe per shfrytezim biznesi si hotel, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES

sale

57 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES

Apartamenti eshte me siperfaqe te pergjithshme 57.4 m2. Ndodhet te Shkembi i Kavajes, ne nje zone shume te qete pak minuta larg bregdetit. Eshte ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon ndenje bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor, 1 tualet qendror dhe ballkon. Planimetria eshte shume e rregullt dhe orientimi kryesisht lindje, ku mundesohet ndricimi i rrezeve te diellit ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NISHTULLA SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NISHTULLA

sale

400 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NISHTULLA

Vila ndodhet ne lagjen 14, Nishtulla. Perbehet nga dy kate, nga te cilat i pari ka nje mobilim bashkekohor duke mundesuar te gjitha kushtet per jetese komode ndersa kati i 2 i paperfunduar. Organizohet nga 1 soxhorno e madhe bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor dhe 1 tualet qendror. Perpara viles gjendet nje hapesire trualli me siperfaqe 600 m2 me gjelberim. Ka akses gjithashtu dhe ne rrugen kryesore te autostrades . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

SHITET TOKE NE SPITALLE SHITET TOKE NE SPITALLE

sale

3960 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE NE SPITALLE

Toka ka nje siperfaqe 3960 m2 me vendndodhje ne nje zone industriale ne Spitalle. Gjendet prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Gezon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje ose nderrim me apartament. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

100,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT

90 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 101.3m2. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ose me teper informacion.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT

sale

116 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 129.7m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit jug-lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ose me teper informacion.

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

sale

74 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 82.4 m2. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit jug-lindje. Disponon dokumentacion tee rregullt hipotekor. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.