Gledius Bocaj

Gledius Bocaj
Gledius Bocaj

Realtor

+355676022313

Contact Us

Shitet Apartament 1+1, Tek Farmacia Nr 10. Shitet Apartament 1+1, Tek Farmacia Nr 10.

sale

77.45 m2

Bedroom

Bathroom

Shitet Apartament 1+1, Tek Farmacia Nr 10.

Shitet apartament 1+1 tek Farmacia nr 10, apartamenti ndodhet na katin e 7-te te nje pallati te ri ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet dhe ballkon. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Shitet apartament 1+1, tek Farmacia nr 10. Shitet apartament 1+1, tek Farmacia nr 10.

sale

77.5 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet apartament 1+1, tek Farmacia nr 10.

Shitet apartament 1+1 tek Farmacia nr 10, apartamenti ndodhet na katin e 3-te te nje pallati te ri ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet dhe ballkon. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia. Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

rent

94 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

rent

107 m2

Bedroom

1 Bathroom

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

Jepet me qira ambienti per zyre ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tualet. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe ka akses shume te mire. Cmimi eshte 800euro/muaj bruto. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

800 €
Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira. Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira.

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira.

Ne zonen e Brrylit, prane maternitetit te ri, jepet me qira apartament 2+1+2 tualet. Apartament me siperfaqe 100 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, 2 ballkone dhe 2 korridore. Me vendodhje strategjike ne territor, prane maternitetit te Ri (Brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. Zona ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetesesa me komode. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapo lyer. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676022313

400 €
Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender

rent

180 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender

Ne Qender, jepet me qira apartamenti 3+1 ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

1,000 €
Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

rent

125 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

Jepet me qira ambienti per zyre ne Qender. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, dy tualete. Te gjithe ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 0- dhe ka akses shume te mire. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

1,500 €
Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes

Tek rruga e Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti ka mundesi parkimi (nuk perfshihet ne cmim), disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

700 €
Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

rent

170 m2

Bedroom

3 Bathroom

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

Jepet me qira ambienti per zyre tek Torre Drin. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tre tualete, ballkon . Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 10- dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

1,600 €
Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

rent

83 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

Tek Vasil Shanto, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe 70.9 m2 dhe 12.3m2 depo. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

400 €
Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

sale

83.2 m2

Bedroom

Bathroom

Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

Tek Vasil Shanto, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe 70.9 m2 dhe 12.3m2 depo. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

90,000 €
Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia. Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

sale

92 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, shitet super apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

110,000 €