Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.
ID: MEI4220
Apartment
To Rent
600 €
Sip. Totale: 125 m2
Address
Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar, prane Sheshit Willson. Apartamenti me nje siperfaqe 125 m2, ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhinë gatimi e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar me parket dhe sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 600 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +35567602 2313.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 125 m2
  • Sip. Totale: 125 m2
  • 600 €
  • Sheshi Willson
  • 401
  • 2
Share