Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit
ID: MEI6605
Office
To Rent
450 €
Sip. Totale: 100 m2
Address
Description

Jepet ambient me qira tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte 100m2 ndodhet ne katin e pare dhe ka ndarje gipsi (mund te behet edhe open space). Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 450 €
  • Komuna e Parisit
  • 206
Share